alexa
Deepolis
Deepolis isminden de anlaşılabileceği gibi karasal alanlar yerine okyanusların derin sularında geçmektedir. Deepolis Helix satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
178
Ambar genişletmesi nedir?
Serhat Ç.
19 Aralık 2014 01:43
Soru:
Ambar genişletmesi nedir?
Cevap:
Ambarın kapasitesini artırır. Ambar genişletmesi sana bir malzeme gibi sunulur, yani istediğin sayıda ambar genişleticisi alabilir ve bunları denizaltılarına dağıtabilirsin. Ve sadece bu kadar değil: Bunların yerini de değiştirebilirsen, fakat bu esnada boş olmalılar.

Soru:
Bu malzemeyi alabilmek için asgari bir seviyede olmak lazım mı?
Cevap:
Hayır, her seviyedeki oyuncu bu malzemeyi alabilir.

Soru:
Genişleticiyi her zaman çıkartabilir miyim?
Cevap:
Ambar genişleticisini sadece genişleticide mal olmadığı zaman çıkartabilirsin. Böylelikle, denizaltına mallar yükleyebilirsin fakat ambar genişleticisini bu esnada kullanmaman gerek. Sadece bu sayede bunun denizaltından çıkarabilir ve başkasına takabilirsin.

Soru:
Bu malzemeyi nereden satın alabilirim?
Cevap:
Ambar genişleticisini (diğer malzemelerde olduğu gibi) tüccardan alabilirsin.

Soru:
Ne zaman ve nerede bu malzemeyi satın alabilirim?
Cevap:
Ambar genişleticisi bir organizasyon malzemesidir. Böylelikle önceden belirtilmeden çevrimiçine alınır ve tüccarda satışa sunulur. Bu yüzden arada sırada tüccara bakın.

Soru:
Bu genişleticisini her denizaltı için mi almalıyım?
Cevap:
Evet, çünkü ambar genişleticisi sadece bir gemi için geçerlidir. Bu yüzden her denizaltın için bir ambar genişleticisi al ve bununla ambarları genişlet. Fakat bunları denizaltından çıkarabilir ve başka bir denizaltı için kullanabilirsin.

Cevap bulunamadı.