alexa
Deepolis
Deepolis isminden de anlaşılabileceği gibi karasal alanlar yerine okyanusların derin sularında geçmektedir. Deepolis Helix satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
172
Deepolis hakkında ufak bilgiler
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 13:36
Oyunun amacı

Oyunun esas amacı 10000 Euroya kadar ulaşabilen büyük ikramiyeyi kazanmaktır. Bütün oyuncular harita üzerinde savaş mücadelesine girerler. İkramiyenizi denizdeki enkazları toplayarak arttırabilirsiniz. Eğer 10000 Euronun hepsini toplayamazsınız, savaşı kazandığınızda topladığınız miktarı kazanacaksınız.

Ücret

Oyun ücretsiz, fakat "Helix" ile ekstra denizaltı, silah, eşya veya cephane alabilirsiniz. "Helix" oyundaki para birimidir. Helix ile NPC leri batırabilir veya onları toplayabilirsinz. Oyundaki ikinci para birimi "Cel" dir. "Cel"i NPC'leri batırarak veya onları dünya çapındaki oyunda toplayarak kazanabilirsiniz. Daha sonra "Cel"inizi denizaltı dünyasında sanal bir müzayedede açık arttırmada satabilirsiniz. Böylece malzeme almak istediğinizde bunları elde etmek için para vermek zorunda kalmazsınız. Eğer denizaltı tamirinizde ve diğer ihtiyaçlarınızda daha az ücret ödemek istiyorsanız oyunun 6 veya 12 aylık premiumunu alabilirsiniz. Ayrıca bütün oyuncular extra paketler alabilirler.

Teknoloji

Deepolis, Adobe Flash üzerine kurulmuş bir programdır. Sonuç olarak oyunu tarayıcınızın olduğu her yerde oynayabilirsiniz.
Cevap bulunamadı.