alexa
Deepolis
Deepolis isminden de anlaşılabileceği gibi karasal alanlar yerine okyanusların derin sularında geçmektedir. Deepolis Helix satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
190
Deepolis Hikayesi.
Serhat Ç.
19 Aralık 2014 02:28
Deepolis online denizaltı savaş oyunu denizin derinliklerinde, üç farklı grup ırk içeriyor. Oyunda bütün ırklar birbirine düşman, hepsi tek bir hedef için çarpışıyorlar; okyanusun hakimi olmak.
Deepolis online oyununda Naut, hükümetleri olmayan anarşist bir grup. Scion, bilime ve doğaya önem veren barışçıl bir grup ama sanmayın ki savunmasız. Jafnhar, saldırgan ve askeri disiplinle yürütülen bir grup. Sen kendini hangisine daha yakın hissediyorsun?
Deepolis browser tabanlı olarak, gerçek oyunculara karşı oynayabileceğin, fantastik bir online denizaltı savaşı oyunu. Oyunda farklı özelliklerde 3D denizaltılar, diğer oyuncularla gerçek bir mücadele, ticaret ve pek çok online süpriz seni bekliyor. Tarafını seç, denizaltına atla ve okyanusun gizemlerini keşfet. Ama yaptığın seçim diğerlerini kızdırmış olabilir, o yüzden torpidoların hazır olsun. Sende hemen okyanusta bu macera dolu savaş oyununa katıl ve Deepolis Oyna!
Cevap bulunamadı.