alexa
Deepolis
Deepolis isminden de anlaşılabileceği gibi karasal alanlar yerine okyanusların derin sularında geçmektedir. Deepolis Helix satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
138
Deepolis Karaliste Sorununun Çözümü
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 13:43

Bazı oyuncularımız alışveriş yapmak isterken "Karaliste" sorunu ile karşılaşmaktadırlar. Bu konuda size sorunun neden oluştuğu ve ne yapılması gerektiği ile alakalı bir açıklama yapacağız.

Karaliste Nedir?

Karaliste esas itibari ile bir güvenlik tedbiridir. Karalisteye düşen bir hesap alışveriş yapamaz. Bu duruma düşmenize sebep olacak bazı unsurlar şunlardır;
Birden fazla kredi kartını bir hesaba kullanmak,
Birden fazla hesaba aynı kredi kartını kullanmak,
Kullanılmış veya hatalı e-pin kodlarını denemek,
Alışveriş esnasında alışveriş bilgilerini yanlış, eksik girmek,
Üstte sıralanan maddeler neticesinde anlaşılacağı üzere karaliste sizlerin yaptığı ve kesinlikle tavsiye etmediğimiz nedenlerden dolayı oluşmaktadır. 

Karaliste Sorununu Nasıl Çözerim?

Karalisteye düşmüş bir hesap için sizin yapabileceğiniz birşey yok. Bu konuda muhasebe birimimiz ile irtibata geçerek yardım almanız gerekir. Üstelik Haftaiçi veya Haftasonu olması farketmez. Burada önemli olan tek husus doğru ve eksiksiz bilgi girişi yaparak sorununuzun daha anlaşılır olmasını sağlamak.

Çözüm Adımları:

Öncelikle ödeme destek ekibine ulaşabilmek için şu adrese giriş yapıyoruz:Açılan sayfada kendinize ait olan tüm bilgileri aslına uygun şekilde giriş yapın:Eğer üstteki bilgileri tek tek yazmak istemiyorsanız oyun ana sayfanızda bulunan "SUPPORT" bağlantısına tıkladıktan sonra sorun tipini "Ödeme Sorunu" bağlantısını seçebilirsiniz. Bu kısmı seçtiğinizde üstteki ekran üye adı, global ve üye ID numaralarınız giril bir şekilde açılacaktır. Siz sadece diğer boş kalan kısımlara giriş yapabilirsiniz.

Tüm bilgileri giriş yaptıktan sonra "Yolla" butonuna basttığınızda mesajınızın alındığına dair bir ikaz mesajı alacaksınız.7/24 Saat iş başında olan ödeme destek ekibimiz iş yoğunluğuna göre sorununuza en kısa sürede çözüm bularak size bildirmiş olduğunuz e-posta üzerinden dönüş yapacaktır.

Ama buradaki en önemli husus karalisteye neden olabilecek davranışlardan uzak durmanızdır.

Bu konu umarım size karaliste sorununuzu çözmenizde yardımcı olacaktır.

İyi oyunlar,
Cevap bulunamadı.