alexa
Deepolis
Deepolis isminden de anlaşılabileceği gibi karasal alanlar yerine okyanusların derin sularında geçmektedir. Deepolis Helix satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
154
Deepolis Oyun Kuralları
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 13:34

KURALLAR Önemli:
 Kurallar bütün oyun hesapları için geçerlidir. Kurallara uymamanın cezası, genelde hesabın kapatılmasına yol açar. Oyun hesabının şifresini başkasına vermek kesinlikle yapılmaması gereken bir şeydir.

Dışarıdan bağlanan programlar ve otomatikleme
Oyunu dışarıdan bağlanan programlarla yönetmek veya otomatik hamlelere sebep olmak, kesinlikle yasaktır. Bu hata, oyun hesabının kapatılmasına yol açabilir.

Bug kullanımı

Bu oyunda oluşan hatalardan ve bu hatalardan faydalanmak kesinlikle yasaktır ve kullanan oyuncular yakalandığında, hatadan dolayı hesapları kapatılabilir. Lütfen hataları IRC veya E.mail ile bildirin.

Kandırmak

Diğer bir hesabın, bilinçli olarak gelişimine yardımcı olmak yasaktır. Örneğin: Bilinçli, olarak savşata aynı kişi yada kişilere karşı kaybetmek ve bu tür davranışlar yasaktır. Yapılan suçun ağırlığına göre, hesaplar kapanabilir.

Oyun esnasında tehdit etmek

Gerek oyun esnasında gerekse oyun bittikten sonra, oyunda olup bitenler hakkında tehdit etmek, o kişinin yani tehdit eden kişinin hesabının hemen kapanmasına yol açar.

Alay etmek

Elbette alay etmekte hoş olmayan ve bundan dolayı elbette yasak olan bir davranıştır. Hesabınız kapanabilir!

Spam

Her çeşit Spam yasaktır. Hesabın kapanmasına yol açar.

GİK'e uymamak

Genel İşlem Kurallarına uymamak, en az 7 gün en fazla oyun hesabının kapanmasına kadar yol açabilir. Böylesine bir sorunla karşılaşınca, lütfen oyun operatörüne veya oyun supportuna başvurun.

Multi hesap

Aynı anda birden çok hesapla, aynı PC'den oynamak yasaktır. Ancak ard arda hesaplarla oynamak mümkündür. Ayrıca 4 kişiden daha fazla Multi oyuncu seçmekte yasaktır. Bu hata, oyun hesabının kapatılmasına yol açabilir.

Phishing ve Hacking

Oyun şifrelerini ele geçirmeye çalışmak ve bu amaçla yanlış www adresleri oluşturmak ve üyeleri kandırmaya çalışmak kesinlikle yasaktır. Hesap kapatma cezası verilir.

Yapıcı eleştiri

Lütfen gerek oyun gerekse portalimiz hakkında ne düşündüklerinizi bize aktarın, bunun için supportumuza başvurun. Supportumuz sizin fikirlerinizi programcılara taşıyacaklarıdır.

Aksiyonlara ve ödüllü oyunlara katılım koşullar

Reşit olmayanlar (18 yaşın altında olanlar) ödüllü oyunlarda veya aksiyonlarda bulunabilirler, fakat ödülü alamazlar. Velinin oluru olması dahi bu kuralı kaldırmaz.
Cevap bulunamadı.