alexa
Deepolis
Deepolis isminden de anlaşılabileceği gibi karasal alanlar yerine okyanusların derin sularında geçmektedir. Deepolis Helix satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
158
Denizaltı Amiralleri için yeni malzemeler
Serhat Ç.
19 Aralık 2014 02:07
Selam Amiraller,

Deepolis’te yeni: Hazine mühürü, ambar genişletmesi, türbin zorlaması, DP-/KP-Pilleri

Deepolis takımı sizin için altı yeni malzeme hazırladı. Malzemelerin çoğu organizasyonlar için ortaya çıkan malzemelerdir ve bunları organizasyonlar da önceden haber vermeden çevrimiçine alacağız ve bunları tüccardan alabilirsiniz.

* Hazine mühürü: Bu mühür ile her sürüklenen malda İkramiye-Euro bulursunuz.
* Ambar genişletme: Denizaltına alabileceğiniz yükü artırır ve alındıktan sonra hemen aktif olur.
* Türbin zorlaması: Kısa süre için denizaltının itici motorunda voltajı artırır. Bu sayede haritanın her noktasından ana üssüne atlaya bilirsin.
* DP-Pili: Bu piller toplam DP'nizi (Darbe-Puanı) hemen yükleyebilir (pillerin türüne göre). Malzemenin bir Cel ve Helix sürümü bulunur.

* KP-Pili: Bu piller toplam KP'nizi (Kalkan-Puanı) hemen yükleyebilir (pillerin türüne göre). Malzemenin bir Cel ve Helix sürümü bulunur.
* Dijital deniz haritası: Dijital deniz haritasına sahip olursan, Deepolis haritasının tamamını görürsün. Satın alımdan hemen sonra aktif olur.
Cevap bulunamadı.