alexa
Deepolis
Deepolis isminden de anlaşılabileceği gibi karasal alanlar yerine okyanusların derin sularında geçmektedir. Deepolis Helix satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
150
Oyun Hesabınız Ve Güvenlik Kriterleri
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 13:49
Hesabını suiistimale karşı korumak için, burada hesap güvenliği için birkaç öneri & tüyo sunuyoruz. Bu güvenlik önlemleri ile aktif bir şekilde kendin de hesabını güvene alabilirsin, çünkü: Güvenlik önce gelir!

Önemli: Öncelikle E-Mail adresini onaylaman gerek! Ne olursa olsun gerçek E-Mail adresini yaz. Sadece bu şekilde hiç kimse senin nik ismini veya şifreni değiştirmeye teşebbüs edemez. Kendi güvenliğin için, her değişiklik onaylanmak mecburunda; bunun için bir E-Mail içinde onay linki sana yollanacaktır.

Şifreni aralıklarla değiştir!Ne kadar sıklıkla giriş bilgilerini değiştirirsen, hesabın o kadar güvenli olur. Sıklıkla giriş bilgilerini değiştiren, daima eski giriş bilgilerini kullanandan daha güvendedir.

Çok basit şifrelerden kaçın! Şifren küçük ve büyük harfler ile sayılardan oluşmalıdır. "12345", "ağaç" veya "doğum tarihi" güvenli şifreler değildir. Hiçbir zaman nik ismini şifre olarak kullanma!

Hesap bilgilerini hiçbir zaman başkalarına verme! Bunlara çok iyi tanıdığın diğer oyuncular, Support takımı, administratörler veya moderatörler de dahildir. Bizim çalışanlarımız hiçbir zaman sana giriş bilgilerini sormayacaklardır; bu ister E-Mail, ister ICQ, MSN veya Skype aracılığı ile olsun.

Hiçbir zaman hep aynı bilgileri kullanma! Diğer sunucular, örneğin Teamspeak sunucuları, giriş bilgilerini suiistimal edebilirler.

Bu öneri ve uyarıları, hesabını güvenli hale getirmek için uygula! Hesap hırsızlığına karşıkimse sana garanti veremez, ancak sen kendin bunu garanti edebilirsin!
İpucu: Bu öneri ve uyarıları her yerde kullanmalısın, sadece böyle internette güvende olursun!
Cevap bulunamadı.