alexa
Deepolis
Deepolis isminden de anlaşılabileceği gibi karasal alanlar yerine okyanusların derin sularında geçmektedir. Deepolis Helix satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
223
Oyun Hesabınızı Güvenli Hale Getirme:Hesap Çalınmalarına Karşı
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 13:48
Sevgili Deepolis oyuncuları, Arada sırada bize oyunculardan ulaşan haberler sayesinde, bazılarınızın hesap hırsızlığına kurban gittikleri haberi geliyor. Böyle durumlar daima bizim dikkatimizi çekiyor ve üstüne basarak sizden rica ediyoruz: Hesap bilgilerinizi üçüncü bir kişiye vermeyin! Support ve moderatör takımında, size yardım edebilmek için hesap bilgilerinize de gerek yok! Artık hesabınızın güvenliği için yeni bir güvenlik önlemi getireceğiz: Oyununuza ilk girişinizde, belirttiğiniz E-Mail adresine bir onay E-Maili gönderilecektir. Bu E-Mail’de bulunan linki onayladığınız zaman, hesabınız saldırıya karşı güvenli olacaktır. Oyun hesabının giriş bilgilerini veya E-Mail adresini değiştirmek isteyen her oyuncu, böyle bir değişikliği E-Mail ile onaylamak mecburunda. Ve işlem böyle gerçekleşecektir:
Hesabının güvene alınması
Oyuna kaydında, geçerli bir E-Mail adresi yaz.
Kayıt yaptırdıktan sonra, E-Mail kutunu aç ve sana yolladığımız E-Mail’de bulunan onay linkini tıkla lütfen.
DİKKAT: Bu onay linkini tıklamazsan, oyun hesabın hesap hırsızlığına karşı güvende olmaz!
Giriş bilgilerinin değiştirilmesi
Giriş bilgilerinin değiştirilmesi bundan sonra E-Mail onayı ile gerçekleşecek. Onaylanmadığın zaman, değişiklik hayata geçmeyecektir.
Üye ismini, şifreni veya E-Mail adresini değiştir.
E-Mail kutunu aç ve sana yolladığımız onay linkini tıkla.
Böylece hesap bilgilerindeki değişiklik hayata geçecektir. Bir E-Mail adresi değişikliğinde, onay linkini eski E-Mail adresine VE yeni E-Mail adresine yollayacağız.
Göründüğü gibi karışık değil! Bu güvenlik önlemleri, hesabınızın suiistimal edilmesine engel olacaktır – Kendi çıkarınız için bilgilerinizi dikkatli kullanın ve oyun hesabınızı aktif bir biçimde korumayı bilin. Daha sorunuz var mı? O zaman Support takımı, moderatörler ve adminler size her zaman önerileri ve eylemleri ile yanınızda olacaklardır! Bol eğlence ve başarı dileyen
Cevap bulunamadı.