alexa
Deepolis
Deepolis isminden de anlaşılabileceği gibi karasal alanlar yerine okyanusların derin sularında geçmektedir. Deepolis Helix satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
176
Zade Denizaltı Tasarımları
Serhat Ç.
19 Aralık 2014 01:58
Merhaba Amiraller

Yeni denizaltı tasarımları,denizin karanlık derinliklerinde tespit edilmiştir.Konuya ait büyük söylentiler mevcut,Boss Zade bilinmeyen bir tesisi korumak ile mükelleftir.

Kesin bilinen ise;Araştırmacılar gizli bina kompleksini bulup,içine sızmayı başardılar.Warman Zade,Leviathan Zade,Diablo Zade.Bunlar hangarlar da şu ana dek bilinmiyordu,Keşifler nedeni ile bu dizaynlar gün yüzüne çıktı,Tüm tasarımlar benzersiz bir parlaklık ve yeni bir görünüme sahip.


Araştırmacılar Zadenin derinliklerinden dönmelerine rahmen bu dizaynları elde edip kaçıramadılar.Eğer siz başarılı bir amiral olarak oraya gitmeyi başarıp çetin muharebeden galip olarak ayrılırsanız.Bu dizayna sahip olabilirsiniz.

NOT; Kırmızı Nasskar Gate (Bonus Harita) son (15.) dalgada bulunan BOSS Zade'yi öldürürseniz,Dizayn hesabınıza otomatik olarak yüklenip aktif hale gelecektir.Dizaynı aktif etmek için oyun paneli sol üst bölümde bir buton bulunacaktır.Bu bölümden gerekli işlemi yapabileceksiniz.
Cevap bulunamadı.