alexa
Defiance Digital Deluxe Edition
Defiance, hikâyesi gereği orijinallikten uzak bir yapı sergilese de, bu negatif etkiyi yüksek düzey grafikler ve akıcı bir kullanım sağlayan oyun motoru ile kapatmayı başarıyor. Uzay çağındaki San Francisco’da geçen Defiance, insanlar ve uzaylılar arasında patlak veren bir savaşta hayatta kalmaya çalışan birlikleri konu alıyor. Defiance Digital Deluxe Edition keyinizi Defiance web sitesi üzerinden aktif edebilir ve hemen oyunu indirmeye baslayabilirsiniz.
114
Hikayesi ve Teması !
Ekin G.
3 Mart 2015 22:14
Defiance, hikâyesi gereği orijinallikten uzak bir yapı sergilese de, bu negatif etkiyi yüksek düzey grafikler ve akıcı bir kullanım sağlayan oyun motoru ile kapatmayı başarıyor. Uzay çağındaki San Francisco’da geçen Defiance, insanlar ve uzaylılar arasında patlak veren bir savaşta hayatta kalmaya çalışan birlikleri konu alıyor. Savaşın ortaya çıkması ile mevcut dünyadaki EGO sisteminin geliştiricisi olan bilim adamıVol Bach’ı bularak üst düzey teknolojideki silahlara erişim şansı elde etmeye çalışılıyor. Oyunun hikâyesiher ne kadar başlarda karışık ve olaylar birbirinden kopuk gibi gözükse de, bu eksikliğin dizi içerisinde gösterilecek bazı kırılma noktaları ile aşılabileceği belirtiliyor. Bu durum kişiyi bir nevi diziyi izlemeye zorunlu tutsa da, hali hazırdaki oyuncuların yapımı büyük bir keyifle ve merakla takip ettikleri düşünüldüğünde, bu tarz bir zorlamanın söz konusu olmadığı anlaşılabilmektedir.
Oyun klasik bir FPS gibi görünse de, içerisinde bulunan çok sayıda mühimmat, çok sayıda modelleme tipi ve birbirinden teknolojik araçlar düşünüldüğünde, kişilerin neden Defiance’ı tercih ettikleri daha net bir şekilde ortaya çıkabiliyor. Özellikle yapımı son raddesine kadar kullanıp içerisindeki tüm özelliklerden faydalanmak isteyen kişilere sunulan Defiance Digital Deluxe Edition, tam kapsamlı bir oyun zevkinin yakalanabilmesini sağlıyor.

Cevap bulunamadı.