alexa
Dekaron
Dekaron yayınlandığı günden bu yana yoğun bir kullanıcı kitlesi ile hayatını sürdüren başarılı bir yapım olarak dikkat çekiyor.  Dekaron Nexon Cash satin alma isleminden sonra, Nexon ödeme paneli üzerinden Durmapay seçilerek aktif edilebilir.
217
Karakterler
Emre S.
29 Mayıs 2015 09:23

Azure Knight
Azure şövalyeleri her tür zırhı giyebilen ve güçlü kılıç kalkan kullanabilen savaşçılardır. 2Moons'un ana savaşçı sınıfıdır ve yakın dövüşte düşmanlarını altetmek için güçlü kombo'lar öğrenebilirler. Azure şövalyeleri güç (STRength) ve sağlık (HEALTH) ağırlıklıdır fakat bazı hareketleri ruh (Spirit) gerektirir. Minimum Dexterity ile takılabilirler.

Hunter
Avcılar oyunun okçu sınıfıdır. Bow veya Crossbow kullanarak düşmanlarına hızlı saldırılar gerçekleştirebilirler. İkinci skill olarak hançer (dagger) kullanırlar fakat esas güçleri uzaktan (okla) saldırıdır. Saldırıları ufak bir yere düşürme etkisi taşıdığı için genellikle tek başlarına (solo) takılabilirler fakat bir parti içinde çok yararlı olurlar. Segita Avcıları büyük ölçüde Dexterity'ye dayalıdırlar fakat tabiki diğer stat lardan da biraz olması gerekmekte.

Incar Magician
Incar büyücüleri çok kadınsı ve güçsüz görünebilirler, fakat bir grup düşmanı tek bir saldırı ile yokedebilen element büyüsü güçlerini kimse hafife almamalıdır. Biraz sabır ile Incar büyücüsü oyundaki en güçlü karakterlerden biri olabilir. Karakterin ana stat'ı büyü güçlerini artıran Spirit fakat diğer stat'ları da boşlamamak gerekiyor.

Vicious Summoner
Summoner'lar çift tehdit oluştururlar çünkü hızlı ve ölümcül yakın dövüş saldırıları için iki kılıç kullanmalarının yanında karanlık sanatlar üzerine yaptıkları çalışmalar sonucunda kendilerine düşmana karşı yardım edecek güçlü yaratıklar yaratabilirler. Level atladıkça daha güçlü yaratıklara erişim kazanırlar. Summoner ana stat'ları Str (strength) ve Spirit'dir.

Segnale
Segnale'ler yakın dövüşte iyi sayıbilecek bir uzaklıktan güçlü darbeler vuran Kanlı Kırbaç (Blood Whip) kullanabilen bir sınıftır. Segnale'ler kırbaç saldırılarını çeşitli lanet büyüleri ve iyileştirme büyüleri ile birleştirebilirler. Etkili savaşçı olmalarının yanında iyileştirebilme (heal) yetenekleri, ölenleri tekrar diriltebilme özellikleri ile ihtiyaç duyulan karakterlerdendir. Segnale'lerin ana stat'ları Dexterity ve Spirit'dir, fakat diğer tüm sınıflarda olduğu gibi Health'i boşlamamak gerekiyor.

Bagi Warrior
Saf dövüşme içgüdüleri Bagi savaşçılarını kısaca özetleyecektir. Tamamen dövüş sanatlarına odaklanırlar ve verdikleri hasarı artıracak, tek bir vuruşla birden fazla düşmanı yoketme ve acı ve hasara dayanıklılıklarını artıracak çeşitli skill'ler kullanırlar. Saf dövüş söz konusu olduğunda kimse Bagi'yi yenemez. Bagi'ler Strength ve Health stat'larına dayalıdırlar.

 

sezgin v.
22 Eylül 2015 16:28

oyunu oynamayı düşünmüyodum ama karakterlere bi göz atınca galiba başlıyacam