alexa
Desert Operations
Desert Operations, son yıllarda kullanıcılara sunulan en başarılı online strateji oyunu olarak nitelendirilmektedir. Pek çok yorumcu kişi ve internet sitesi tarafından 2012 yılının en başarılı MMO stratejisi seçilen Desert Operations, bu başarıya layık olmak için kullanıcılarını aktif ve sık aralıklar ile yenilenen bir dünyada barındırmayı sürdürmektedir. Desert Operations Elmaslari Looki E Epin 'leri alarak yükleyebilirsiniz.
130
Desert Operations - Bölüm Kuralları
Serhat Ç.
15 Aralık 2014 15:10
Bölüm kalitesini artırmak adına kurallara uymak gerekiyor. Birkaç günlük inceleme sonucunda bazı kuralların getirilmesi kararına vardık Bunların en önemlisi '' kaynak ekleme '' kuralı Haber konularında kaynak belirtmeniz gerekiyor. Alıntı yaparken alıntı yaptığınız konunun öncüllük yaptığını ön planda tutmanız gerekmekte. Emeğe saygı ön planda olmalı. Tabi ki bu olguyu sisteme getirirken şunu asla unutmamalısınız.


1. Bölümde forum reklamı yapmak yasaktır.
2. Virüslü paylaşımda bulunmak yasaktır.
3. Eleştirinizi saygı kuralları çerçevesinde yapınız.
4. Küfür yasaktır.
5. Haber linki paylaşırken kesinlikle kaynak belirtmelisiniz. Kaynak belirtilmeyen konular kilitlenecektir.
6. Paylaşım yaparken önceden açılmış mı diye aratınız, aynı konudan daha sonra açılanlar kilitlenecektir.
7. Açılan konular bölüme uygun şekilde olmalıdır.
8. Başlıklar gerçeği yansıtmalıdır.
9. Siyaset içerikli haberleri objektif ve tarafsız şekilde açınız.
10. Siyasi paylaşımlara yorum yazarken, karşı görüşlere cevabınız iğneleyici, hakaret içerikli ve kavgaya yönelik mesajlar olmamalıdır. Aksi takdirde mesajlar silinip cezai işlem uygulanır.
11. Forum kuralları bu bölümde de geçerlidir.

Cevap bulunamadı.