alexa
Desert Operations
Desert Operations, son yıllarda kullanıcılara sunulan en başarılı online strateji oyunu olarak nitelendirilmektedir. Pek çok yorumcu kişi ve internet sitesi tarafından 2012 yılının en başarılı MMO stratejisi seçilen Desert Operations, bu başarıya layık olmak için kullanıcılarını aktif ve sık aralıklar ile yenilenen bir dünyada barındırmayı sürdürmektedir. Desert Operations Elmaslari Looki E Epin 'leri alarak yükleyebilirsiniz.
145
Desert Operations İnceleme
Emre S.
2 Mayıs 2015 14:22

Looki firması tarafından Türkçe olarak sunulan Desert Operations Türkiye ve Dünya’nın bir çok ülkesinde sevilerek oynanan browser tabanlı bir online askeri strateji oyunu. Looki firmasının diğer strateji oyunlarında da Türkçe dil içeriğinin bulunması firmanın Türk oyunculara değer verdiğini gösteriyor. MMO of The Year adı altında 2011/2012 yıllarında klasik dalda en iyi online oyun seçilmesiyle birlikte Desert Operations Türkiye’de bulunan orta düzeyde oyuncu kitlesini daha da arttırmayı planlıyor. Ülkenizin hükümdarlık görevini üstlendiğiniz bu macerada diğer oyunculara karşı mücadele veriyorsunuz.

Eski bir online strateji oyunu olması nedeniyle şimdiki bir çok online strateji oyunlarında Desert Operations’dan izler görebilirsiniz. Ama Desert Operations’un atmosferi ve bunu işleyişi benzerlerine nazaran daha gerçekçi ve dolayısıyla daha eğlenceli olmasını sağlıyor. Kuzey, Güney, Batı ve Kıyamet cephelerinden birini seçerek giriş yaptığımız Desert Operations’da isterseniz her cephede bir ülke kurabiliyorsunuz. Cephe seçimini yaptıktan sonra karşımıza çıkan yardım pencereleri sayesinde oyunu yavaş yavaş öğreniyoruz ve bu sayede oyuna alışmakda fazla zorlanmıyoruz. Savaş, rafineri, altın üretimi, para kazanma, cephane üretimi, ittifak sistemi, faiz sistemi, unvan ve rütbe sistemi, görevler, casusluk, oyun içinde bazı durumlarda size olumlu veya olumsuz olarak etki edebilecek hava durumu ve gelir-gider tablosu gibi özelliklerin yer aldığı Desert Operations oldukça kapsamlı bir strateji oyunu olması nedeniyle oyuncuları sıkmıyor.

Cevap bulunamadı.