alexa
Desert Operations
Desert Operations, son yıllarda kullanıcılara sunulan en başarılı online strateji oyunu olarak nitelendirilmektedir. Pek çok yorumcu kişi ve internet sitesi tarafından 2012 yılının en başarılı MMO stratejisi seçilen Desert Operations, bu başarıya layık olmak için kullanıcılarını aktif ve sık aralıklar ile yenilenen bir dünyada barındırmayı sürdürmektedir. Desert Operations Elmaslari Looki E Epin 'leri alarak yükleyebilirsiniz.
178
Ordu/Asker Ufaltma
Serhat Ç.
15 Aralık 2014 15:16
Asker Ufaltma

Bir cok oyuncunun genelde kislayi kurduktan sonra asker yapimina gectigini defalarda sahit olmusuzdur.Böyle hatalar oyuncularin ileride sorunlarla karsilasmasina neden olabilir basta yüksek ordu vergileri gibi.Yapim maliyeti düsük olan askerlerin veya herhangi bir yaya gruplarinin daha sonradan farkedilen yüksek vergileri cogumuzu zor duruma düsürür.

1kk asker= 1kk sabit gider
1kk panzersavar piyade= 9kk vs..

örnegin 1kk luk bir askeri birlik kurduysak bunun maliyeti 1kk $ olur ve kalkinma yeni baslayan birisi icin zor bir hal alir.

1kk lik bir askeri orduyu ufaltmanin 2 yolu vardir
1.güclü bir rakibe karsi gönderip yenilip yok olmasi saglamak(bunu yaparsak kaybedecegimiz binalari unutmamamiz gerek)
2.Ticaret merkezinden baska bi oyuncuya satmaktir(ancak bu sans isidir eger bu durumdan haberi varsa oyuncularin satis artik sansa kalmistir.
Cevap bulunamadı.