alexa
Diablo 3 ( PSX3 )
Tüm zamanların en çok satan oyunlarından bir tanesi olan Diablo oyunu serinin üçüncüsü olan Diablo 3 oyunu ile yeniden karşınıza geliyor. Serinin bu oyununda da her zaman olduğu gibi aksiyon ve heyecan en üst seviyede. Oyuncular yine birbirinden güçlü rakiplerle karşılaşacak ve zorlu görevlerin üstesinden gelecekler. PS3 oyunu kargo ile gönderilecektir.
158
Diablo 3 Hikayesi
MEHMET ZEKİ Ö.
3 Eylül 2015 12:44

Kadim Cennet ve Cehennem Çukurları arasında Düzen ve Kaos uğruna verilen savaşın ne zaman başladığı bilinmez. Tıpkı uğruna savaştıkları kavramlar gibi asla birbirine üstün gelemeyen bu iki taraftan çatlak sesler çıkması hiç gecikmez.

Kadim Cennet'i yöneten Melekler Konseyinin bir üyesi olan Inarius, savaşın bir yere varmayacağını düşünür ve kendisi gibi düşünenleri aramaya başlar. Şaşırtıcı olan, Inarius en büyük desteği Cehennem Çukurlarından görür. Mephisto adlı iblisin kızı olan Lilith, Inarius'un saflarına katılır.

Inarius ve Lilith kendileri gibi düşünen melek ve iblisleri alarak Cennet ve Cehennem arasındaki savaştan kaçarlar. Inarius Büyük Karanlık adını verdikleri sonsuzlukta kendilerine barış içinde yaşayacak bir yer aramaya başlar ve Sanctuary'yi keşfeder.

Cevap bulunamadı.