alexa
Diablo 3
Diablo 3 Cd Key ve Diablo 3 Reaper of Souls Cd Key lerinizi sırasıyla yükleyebilirsiniz. Önce Diablo 3 Satın Al ıp yükleyiniz. Devamında Reaper of Souls Satın Al ıp yükleyebilirsiniz. Sonrasında Diablo 3 indir me ve Reaper of Souls indir me işlemine başlayabilirsiniz. Diablo 3 satin al butonunu kullanarak tamamlayabilirsiniz.
585
Diablo III - Yeni Yaratık Özellikleri
Anıl K.
23 Mayıs 2015 16:39

Reaper of Souls beraberinde pek çok yenilik getirmeye devam ediyor. Bu yenilikler arasında yeni elit ve rare gruplarının yeni özelliklerini bahsetmeden olmaz. Bazıları oldukça yaratıcı ve aralarında canımızı çok yakacak olanlar da var. İşte bazıları şöyle:

Wormhole
En yaratıcı yaratık özelliklerinden birisi. Yaratık yere iki portal açıyor ve birine girerseniz diğerinden çıkıyorsunuz. Ölümcül değil ama bazen can sıkıcı olabiliyor.
 


Poison Enchanted
Plagued'e benzer bir özelliğe sahip. Plagued yere bir zehir havuzu açarken, Poison Enchanted yere bol miktarda zehir şeritleri çiziyor. Bir süre sonra yer örümcek ağına dönebiliyor.
 

Bu resim yeniden boyutlandirildi. Resmin gerç boyutunu gök iç bu çuga tiklayin. Resimin orjinal ölçüleri 1019x670.


Orbiter
Bu özelliği taşıyan yaratıklar yere bir adet büyük ve bol miktarda küçük elektrik topları bırakıyor. Büyük olan sabitken küçükler onun etrafında dönerek yakınındaki hedeflere elektrik atlaması yapıyorlar. Çok ölümcül değil ama sürekli olarak canınızı azaltıyorlar.
 

Thunderstorm
Bu özellik en tehlikelilerinden biri çünkü Wizard'ın Storm Armor özelliği gibi tepenize ölümcül yıldırımlar düşürüyor.
 

Frozen Pulse
Frozen özelliğine benzer şekilde yere orb bıraktıran bu özellik, patlama sonrası ortadan kaybolmuyor ve bulunduğu bölgede 10 saniye durmaksızın birbiri ardına patlamalar yapıyor.
 'ALINTIDIR'

Cevap bulunamadı.