alexa
Diablo 3
Diablo 3 Cd Key ve Diablo 3 Reaper of Souls Cd Key lerinizi sırasıyla yükleyebilirsiniz. Önce Diablo 3 Satın Al ıp yükleyiniz. Devamında Reaper of Souls Satın Al ıp yükleyebilirsiniz. Sonrasında Diablo 3 indir me ve Reaper of Souls indir me işlemine başlayabilirsiniz. Diablo 3 satin al butonunu kullanarak tamamlayabilirsiniz.
572
Diablo 3 Görev Bigisi
mesut d.
25 Mart 2015 19:54

Diablo III, bir özellikleri arayışı olsa hareket başına daha fazla görevler ile, Diablo II sistemi. Buna ek olarak, rastgele olaylar bulunuyor. Bunlar kısa görevler ana hikâyenin bir parçası değildir. zindan hala randomize ama rasgele harita jeneratör bir revizyon uğramıştır. Ancak, crevasses ve ağaçlar ve ulaşılmaz binalar gibi büyük sabit nesneler gibi bazı engellerin etrafında gitmek gerekir alanlara ve oyunculara sert sınırlar hala vardır.Deneyim küçük miktarlarda da kısa bir süre içinde birçok tahrip nesneleri yok ederek elde edilebilir.

Denetim noktaları Diablo II olduğu gibi, kasaba dönen güçlük geçmeden, hızlı yıpranmasına dönmek için ölen karakterleri verir. Ancak, patronlar ile savaşta, oyuncular patron odasında kendilerini canlandırmak olabilir.Öğeleri ölümünden sonra dayanıklılık kaybetmek ederken, bir kahraman öğeleri aynı korur.

Cevap bulunamadı.