alexa
Diablo 3
Diablo 3 Cd Key ve Diablo 3 Reaper of Souls Cd Key lerinizi sırasıyla yükleyebilirsiniz. Önce Diablo 3 Satın Al ıp yükleyiniz. Devamında Reaper of Souls Satın Al ıp yükleyebilirsiniz. Sonrasında Diablo 3 indir me ve Reaper of Souls indir me işlemine başlayabilirsiniz. Diablo 3 satin al butonunu kullanarak tamamlayabilirsiniz.
351
Başlamayanlar için bir önyazı.
Ekin G.
3 Mart 2015 22:29
Diablo 3, ikinci oyundan 20 sene sonrasında başlıyor. Dibalo II: Lord of Destruction’da Worldstone’un yok edilmesinden sonra Sanctuary dünyası Burning Hells tarafından bir istilaya karşı hazırlanmış fakat bu istila hiç gerçekleşmemiştir. Bunun sebebini bulmak ise Deckard Cain’e düşer. Yeğeni Leiah ile birlikte dünyayı dolaşıp bütün antik belgeleri incelerken bir gün gökten yıldızlar düşmeye başlar ve kötülük yeniden et ve kan halinde Sanctuary’e adım atar. 

Diablo 3’ün hikayesi en kısa haliyle bu. Çok da fazla derine inmek istemiyorum nitekim istemeden spoiler vermek niyetinde değilim.

Önceki Diablo oyunları aklımıza geldiğinde üçüncü oyunun hikaye açısından oldukça sağlam bir altyapıya oturtulduğunu görüyoruz. Diablo 3 bize sadece o anda olanları değil çok öncesinde hatta ilk oyundan öncesinde olanları da anlatıyor. Bu oldukça güzel birşey nitekim bir kurulumun geçmişi ve hikayesi ne kadar geniş ve derin olursa o oyunun anlaşılır olması ve oynanma oranı da bir o kadar yüskeliyor. 
Sergen B.
4 Mart 2015 08:36
Sizce Oyun Aldığı Parayı Hak Ediyormu ?