alexa
Diablo 3
Diablo 3 Cd Key ve Diablo 3 Reaper of Souls Cd Key lerinizi sırasıyla yükleyebilirsiniz. Önce Diablo 3 Satın Al ıp yükleyiniz. Devamında Reaper of Souls Satın Al ıp yükleyebilirsiniz. Sonrasında Diablo 3 indir me ve Reaper of Souls indir me işlemine başlayabilirsiniz. Diablo 3 satin al butonunu kullanarak tamamlayabilirsiniz.
763
Diablo 3 yeni oyunculara başlangıç rehberi
Anıl K.
23 Mayıs 2015 16:32

1- Monster Power: Options>Gameplay altında "Enable monster power selection" kutusunu işaretleyip karakter ekranındaki "Change quest" panelinden en alttaki "Select difficult" bölümünü bulun ve "monster power 10" olarak değiştirin. Bu Exp getirisini %200 olarak yükseltir. Yaratıklar zorlaşacaktır ancak oyunda Hell seviyesi öncesinde sizi zorlayacak bir düşman yok.

2- Slotlu Ekipmanlar. 15 levele ulaştığınızda derhal Auction House'u ziyaret edip slotlu helm ve silah satın alın. 15 levele kadar slotlu item bulmak zor ama sonrasında bütün silah ve helm ekipmanlarınız slotlu olmalı.Resimdeki Gemler flawless square kalitesinde. İnferno drobu olduğundan bol miktar ucuz fiyata satılıyor. Silah ve helm slotlarına kırmızı (ruby) gemlerden yerleştirin. 
Helm slotundaki Ruby exp getirisini arttırır. Silah slotundaki ise sağlam damage bonusu verir.
 

Bu resim yeniden boyutlandirildi. Resmin gerç boyutunu gök iç bu çuga tiklayin. Resimin orjinal ölçüleri 848x342.-Diğer ekipmanlar slot bakımından silah ve helm hadar önemli değil. Bunlara takılan gem stat puanı verir ama onlar bile gem başına 34 stat verirler. Öncelikli tercih nedenidir.

-Daha yüksek gemler daha yüksek bonus demek. Ancak gem craftı epey pahalı bir işlem. Yinede paranız varsa gem craftından sakınmayın. Gemler zarar etmez. İşinize yaramayanı satabilirsiniz.

-Silahlarda daha fazla slot avantajı için 2 Hand yerine dual silah tercih edin.

3- 23 levellik Cain's Fate setinin 3 parçası %30 exp artışı sağlar. Fiyatı biraz tuzlu gelebilir ama ucuza kapatırsanız çok iyi olur.

4- 45 level olduğunuzda Ah arama kriterlerine "Reduced level requirement"  seçeneğini ekleyin. Bu özellikle 60 level silahları kullanmanız mümkün olur. 

5- Normal zorluk seviyesinde dropları vendora satmak yerine salvage edin. Normal zorlukta elde edilen itemlerden çıkan Subtle Essence 900 gold değerinde.

Bunları uygularsanız oyunda level almak için partiye yada sizden yüksek level bir oyuncunun yardımına ihtiyacınız olmaz.

''ALINTIDIR''

Cevap bulunamadı.