alexa
Diablo 3
Diablo 3 Cd Key ve Diablo 3 Reaper of Souls Cd Key lerinizi sırasıyla yükleyebilirsiniz. Önce Diablo 3 Satın Al ıp yükleyiniz. Devamında Reaper of Souls Satın Al ıp yükleyebilirsiniz. Sonrasında Diablo 3 indir me ve Reaper of Souls indir me işlemine başlayabilirsiniz. Diablo 3 satin al butonunu kullanarak tamamlayabilirsiniz.
1000
Diablo III ile Diablo III Reaper of Souls arasındaki fark.
Eren L.
4 Mayıs 2016 18:42

Benim sıkça rastladığım bir sorun var. Bazı arkadaşlar Diablo 3 ile Diablo 3 Reaper of Souls'u karıştırıyor. Yani mağazaya gidip oyunu alacağı sırada ikisinide rafta görüyorlar ve "Genişleme Paketi" yazmasına rağmen şu kanıya varıyorlar, "Hem oyuna sahip olacağım, hemde "Genişleme Paketi"ne.

Açıkça belirtmek istiyorum ki Diablo 3'ü satın almadan gidip Diablo 3 Reaper of Souls'u satın alırsanız büyük hayal kırıklığına uğrayacaksınız çünkü oyunun Upgrade kısmına geldiğinizide ürün aktifleştirmesi yapmaya çalışacaksınız ve girdiğiniz şifre kabul olmayacak. Nedeni ise aldığınız ürün Diablo 3 değil tam aksine Diablo 3'ün devamı olan "Genişleme Paketi" Diablo 3 Reaper of Souls'a ait olacağından oyuna devam edemeyeceksiniz.

Böyle bir konuyu açmamın nedeni bu konuda hiçbir bilgilendirme yapılmaması ve insanların bu hataya düşmesi. Umarım oyunu almadan önce bu yazdıklarımı birileri okurda bende onlara yardımcı olmuş olurum.

İyi oyunlar dilerim.

Cevap bulunamadı.