alexa
Digimon Masters
Digimon Masters, adını taşıdığı serinin neredeyse birebir şekilde bilgisayarlara aktarılmış versiyonu olarak sunuluyor. Digimon Master Crown, Gameking Crown Charge sayfasinda, Durmapay seçilerek yüklenebilir.
164
Oyuna Giriş !
Ekin G.
3 Mart 2015 22:44
Digimon Masters’a girildiğinde kişiye sunulan yalnızca dört adet yaratık bulunuyor. GaomonAgumon,Lalamon ve Falcomon arasından tercihini yapan kişi, seçtiği Digimonunu gösterilen ipuçları doğrultusunda geliştirme çalışmalarına vakit kaybetmeden başlıyor. Çevrede bulunan bilgisayar kontrollü yaratıklar üzerinde çalışarak geliştirilebilecek olan Digimonlar, aynı zamanda diğer oyuncuların sahip oldukları yaratıklar ile de çarpışarak deneyim kazanabiliyorlar. Yalnızca deneyim kazanmanın savaşlarda daimi galip olmak için yeterli olmadığı Digimon Masters’da, zaman içerisinde edinilebilecek pek çok yardımcı eşya ve silah da sahip olunan yaratığın gücünü arttırmasına yardımcı oluyor.
2008 yılında yayınlanan betasından kısa bir süre sonra normal sunucuların kullanıma açıldığı Digimon Masters, içeriğine de bağlı olarak genellikle Asya ülkelerindeki oyuncuların dikkatini üzerinde topluyor. Ülkemizde çizgi filmi kadar ses getiremeyen başarılı oyun, yine de birkaç yüz kişiden oluşan Türk oyuncu kitlesinin birbirleri ile haberdar olarak gelişim süreçlerinde yardımlaşmanın mümkün olmasını sağlayabiliyor. Oyunun herhangi bir ücret ödenmeden kullanılabiliyor olması, kişilerin diledikleri zaman bu orijinal yapımı tecrübe edebilmelerine olanak veriyor.
Cevap bulunamadı.