alexa
DK Online
DK Online Aeria Points ürünlerini Aeria Games üzerinden E Pin seçerek yükleyebilirsiniz
128
İnceleme !
Ekin G.
3 Mart 2015 22:55
DK Online şu an için bünyesinde 4 farklı oynanabilir ırk ve sınıf bulunduruyor. (Yakında 1 tane yeni Irk ve Okçu Sınıfı Gelicek) Rise Games bu alanda biraz kısıtlama yaparak her ırka oynanabilir 2 adet sınıf vermiş. Oyunda bulunan İnsanlarLycanFelynx ve Elfler şeklinde 4 ırk var. Bu ırkların her biri sadece uzman olduğu 2 sınıfı seçebiliyor. Örneğin; İnsan ırkı Savaşçı veya Paladin olabiliyorken, Felynx ırkı Savaşçı ya da Gölge Büyücüsü sınıflarını seçebiliyor. Yeri gelmişken söyleyelim şu an için SavaşçıPaladinGölge Büyücüsü ve Elemental Büyücü olmak üzere oyunda 4 farklı sınıf bulunmakta. 
Irk ve sınıf seçiminin ardından bizleri hoş bir karakter yaratma ekranı karşılıyor. Karakterinizin saç rengi, saç stili, yüz şekli gibi detaylar tamamen sizin zevkinize bırakılmış. Çok detaylı olmasa da karakter yaratma ekranı bana yeterli geldi. Sonuçta ücretsiz bir oyun olan DK Online’dan bir Guild Wars 2 gibi bir karakter ekranı beklemek saçma olurdu. 

[size=5]Bu PVP'nin Tadına Doyulmaz!


Amerika Server Kapalı beta'da oynadım... İlk izlenim oldukça iyi..Özellikle F2P (Beleş) oyuna nazaran çok çok iyi grafik ve arayüze sahip olan DK çoğu oyuncuyu şaşırtacaktır. PVP yönünden oldukça zengin olan DK Online'da kale savaşları, guild vs guild ve PK modları bulunuyor.Ayrıca ırklar düşman olarak ayrılmasa da 20 level'da seçebileceğiniz Güneş ve Ay ittifaklarının çatışması ile bir kan davasına da ortak olabiliyorsunuz. 

PVP dengesi olarak ise hiç bir sınıf diğer sınıfa baskın değil yani olayı güzel dengelemişler. Her sınıfın diğer sınıfı zayıf noktasından vurabileceği özel yeteneği bulunuyor. Bu da eğlenceyi üst düzeye çıkarmış durumda. 
Cevap bulunamadı.