alexa
DK Online
DK Online Aeria Points ürünlerini Aeria Games üzerinden E Pin seçerek yükleyebilirsiniz
168
PvP İncelemesi !
Ekin G.
3 Mart 2015 23:09

Kapalı betada sadece 1 kez kale savaşı yapıldı. Labonia Kalesinde yapılan etkinlikte 3 klan hem kendi arasında savaşıp hem de gardiyanlara, sütunlara saldırıyordu. Açık konuşmak gerekirse bu savaş sıkıcıydı çünkü savaşın başlama ve dirilme yerleri aynı olduğundan savaş bir süre sonra o noktadan öteye gidemedi. Fakat bunun ilk savaş olduğunu ve sistemin yerine oturmadığı için böyle şeylerin olması normal. İlerleyen zamanlarda çok daha zevkli ve sistemli olacaktır. Tabii bu loncalara da bağlı bir şey. Açık betada PvP’ye gelecek olan yeniliklere ise şöyle bir göz atalım. 8 adet kale savaşı olacak. Günde 6 tane kapalı betada yaptığımız şekilde kale savaşı olacak. 37 seviye üzeri için ise PvP haritası olacak. Bu harita benim gibi PvP severler için büyük bir nimet olacak gibime geliyor. Açık betada büyük bir PvP ortamı olacak gibi gözüküyor.

Açık beta demişken, tarihi ne zaman diye soracak olursanız bugün açıklanması gerekiyordu fakat Rise Game bunu erteledi. Biraz tanıdık bir senaryo. Zira Rise Game oyunun ilk çıkış tarihini 24 Temmuz 2013 olarak açıklamıştı fakat ”client hatası” nedeniyle ertelemişti.

Şöyle bir toparlamak gerekirse, Türk oyuncularına hitap eden bir oyun olduğunu rahatça söyleyebilirim. Eksikleri elbette var fakat yeni eklentilerle rahatça çözülebilecek sorunlar. Genel olarak Knight Online’ı anımsattı bana. Aynı ortam oluşur mu bilemem ama Rise Game oyunculara önem vermeye devam ettiği sürece Türkiye’de güzel işler yapacaklarını söyleyebilirim.

Cevap bulunamadı.