alexa
DK Online
DK Online Aeria Points ürünlerini Aeria Games üzerinden E Pin seçerek yükleyebilirsiniz
203
Stat Sistemi ve Yetenek Ağacı !
Ekin G.
3 Mart 2015 23:07
Stat sistemine gelecek olursak oyuncuya büyük bir özgürlük sağlanmış. İstediğimiz şekilde ayarlayabiliyoruz. Mesela ben Savaşçı sınıfında oynuyorum. İster STR’ye abanıp herkesi katletmeye odaklanabilir, ister CON’ye abanıp ölümüne tanklayan birisi olabilir yada ikisine de eşit oranda dağılım yapıp hybrid (melez) bir karakter ortaya çıkarabilirim. Bu kısımları Türkçe yazmak isterdim fakat oyunda da İngilizce olduğu için kafama göre çeviri yapmak istemedim.
Yetenek ağacımız ise 2’ye ayrılıyor. Resimde gördüğünüz Gölge Büyücüsünün yetenek ağacıdır. İster sol taraftaki yetenekleri geliştirip ölüm makinası haline gelebilir, isterseniz sağ taraftaki yetenekleri geliştirip takım arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz. Oyunda kombo sistemi yok. Mesela, Aion’da bir yeteneği kullandıktan sonra yeteneği olduğu yerde kombosu olan skill çıkar. Bunun gibi bir sistem mevcut değil ve yetenek sayısı daha fazla olabilirdi.
Eşyaları geliştirmek için ise parşömenlere ihtiyaç duyuyoruz. Bu parşömenler sürekli şehre gidip eşya geliştirmek için ömrümüzü tüketmediği için gayet güzel ve kullanışlı. Ekipmanımızın seviyesine göre efektleri değişmekte.
Cevap bulunamadı.