alexa
Dmc Devil May Cry ( PC )
Dante’nin dogus hikayesini yeniden anlatan DmC Devil May Cry™ stilize aksiyon ve dövüs sahnelerindeki vahset ve heyecanin seviyesini arttirarak geliyor PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
213
Hemen her şey aynı gibi sanki
eray ö.
11 Nisan 2015 12:07
DmC Devil May Cry: Definite Edition ile ilgili geçmişte yazılan, çizilen ne varsa yine geçerli. Aynı oyunun gelişmiş versiyonu bizlere sunuluyor. Senaryo modu yine harika ve size 9-11 saat arası, doyucu diyebileceğimiz bir deneyim yaşatıyor.

Fark her Remastered oyunda olduğu gibi grafiklerde yatıyor. Limbo, 1080p çözünürlükle gerçekten eski nesilde hiç olamadığı kadar canlı ve güzel görünüyor. Gölgelendirmeler ve ışıklandırma da elden geçirildiği için DmC: Definite Edition, PC kadar olmasa bile ciddi bir fark yaratabiliyor. Ayrıca oyunun yeni nesil konsollarda 60fps ile çalışabildiğini de ekleyelim.

DmC’nin orijinal versiyonundaki kilitlenememe problemi de Definite Edition ile ortadan kalkıyor. Kapışmaları böylesine keskin ve eğlenceli olan bir oyunda düşmana kilitlenememek oldukça can sıkıcıydı. Geçte olsa Ninja Theory aklını başına almış ve oyuna kilit sistemini getirmiş.

Cevap bulunamadı.