alexa
Dont Starve
Don’t Starve Steam, son yıllarda tüm dünya genelinde sağladığı milyonlarca kişilik oyuncu kitlesi ile birlikte, bağımsız oyunlar kategorisinde düşünülebilecek gelmiş geçmiş en başarılı oyun olarak nitelendirilmektedir. Don't Starve PC CD Key satin aldiginizda, Steam üzerinden aktif ederek, indirip oynayabilirsiniz.
238
Dont starve sınır tanımaz
mert kemal ç.
26 Aralık 2014 21:52
Dont starvede amaç tabikide maxveli bulmak ama illa onu bulacak değilsiniz yani minecraftta enderdragon öldürmek gibi bişey dont starvede ilk başlayınca yapıcağınız şey önce altın bulmak sonra domuz un yakınına kurulmamız lazım çünki hem çiçek yedirip gübre alıcaz ve ilerde binevi asker olarak kullanıcaz ilk 5 günü keşifi ayırabilirsiniz ben müco(wolfgang) öneririm onu kullanıyorum 
Mert Fatih A.
4 Ocak 2015 20:34
Kesinlikle arkadaşa katılıyorum öyle başlarsanız oyun başlarında çok rahat edersiniz !
Çağrı T.
19 Ekim 2015 21:20

Sadece domuzların yanına değil domuz kralın yanına kurulması gerektiğini düşünüyorum aynı zamanda biraz olsun örümceklere yakın olması da kaynak açısından uzun bir yol kat etmememiz için bence gerekli olan bir şey.Bunun yanında bufalolarda çok iş yapar bence bufalolara da biraz yakın olsak fena olmaz diye düşünüyorum.