alexa
Dont Starve
Don’t Starve Steam, son yıllarda tüm dünya genelinde sağladığı milyonlarca kişilik oyuncu kitlesi ile birlikte, bağımsız oyunlar kategorisinde düşünülebilecek gelmiş geçmiş en başarılı oyun olarak nitelendirilmektedir. Don't Starve PC CD Key satin aldiginizda, Steam üzerinden aktif ederek, indirip oynayabilirsiniz.
149
Hayatta Kalma Rehberi Bölüm 2
Ali Can Y.
30 Aralık 2014 17:10
- Oyunun başlarında kolay kolay işim olmaz dediğiniz bir yerdeki ağaçları hemen yakın ve bunlardan dökülen charcoal'ları toplayın. Böylelikle hayatta kalmak (ve ilk kışı çıkarmak için) için en önemli unsur olan crock pot'u yapabilirsiniz. (Artan charcoalları da yakıt olarak kullanabilirsiniz)

- 3 katlı bir örümcek yuvası bulun ve ister tuzakla isterse vur- kaç taktiğiyle örümcek yuvasını parçalayın ve size uzak olmayan ancak çok da yakın olmayan, domuzlardan uzak bir yere dikin. Başka bir yuva bulup onu da parçalayın. İlk yuvayı diktiğiniz yerin az biraz uzağına ikinciyi dikin. Böylelikle sonsuz monster meat, ağ ve spider gland kaynağınız oldu. Buradaki en önemli unsur bu yuvalar level 3'e gelince yıkıp, çıkan yumurtayla aynı yere tekrar yenilerini dikmektir. Eğer bir süre level 3'te kalırlarsa parçalamaya çalıştığınızda spider queen'e dönüşecektir.

Devamı 3.bölümde.
Cevap bulunamadı.