alexa
Dont Starve
Don’t Starve Steam, son yıllarda tüm dünya genelinde sağladığı milyonlarca kişilik oyuncu kitlesi ile birlikte, bağımsız oyunlar kategorisinde düşünülebilecek gelmiş geçmiş en başarılı oyun olarak nitelendirilmektedir. Don't Starve PC CD Key satin aldiginizda, Steam üzerinden aktif ederek, indirip oynayabilirsiniz.
125
Hayatta Kalma Rehberi Bölüm 21
Ali Can Y.
30 Aralık 2014 18:55
- Eğer ateş yakacak yakıtınız azsa elinize bir kürek alıp yeri kazıp, buradan aldığınız parçayı ateşe atabilrsiniz. En güzel samanlık şeklinde olan alanlar yanar.

- Oyundaki en önemli silahlardan biri bataklıkta yerden çıkıp size vuran tentacle'ların iğnesidir. Tentacle'ları bire bir savaşarak da yenebilirsiniz ancak domuzlarınız dururken hiç uğraşmayın. Yanınıza en az 10 (isterseniz daha fazla) domuz alıp bataklığa yollanın. Domuzlarınız tentacle'larla savaşacaktır. Her şey yolunda giderse en az 4-5 tane tentacle spike alabilirsiniz. Kuvvetle muhtemel domuzlarınızın tümü bu savaşlar sonrası ölecektir. Merak etmeyin 4 gün sonra domuz evlerinden yenisi çıkar. Şunu da belirteyim, tentacle'lar öldükten sonra yerilerine yenisi gelmez.

Devamı 22.bölümde.
Cevap bulunamadı.