alexa
Dont Starve
Don’t Starve Steam, son yıllarda tüm dünya genelinde sağladığı milyonlarca kişilik oyuncu kitlesi ile birlikte, bağımsız oyunlar kategorisinde düşünülebilecek gelmiş geçmiş en başarılı oyun olarak nitelendirilmektedir. Don't Starve PC CD Key satin aldiginizda, Steam üzerinden aktif ederek, indirip oynayabilirsiniz.
211
Hayatta Kalma Rehberi Bölüm 25
Ali Can Y.
30 Aralık 2014 19:09
- Gear demişken, eğer oyuna WX-78'le (robot) başlamışsanız gear'lar çok ama çok önemlidir. Bunları yediğinizde gücünüz kalıcı olarak artar ve değerleriniz fullenir. Oyunun başlarında olmasa da ortalarına doğru elinizde hatrı sayılır gear olacağı için oyundaki en güçlü karakter haline dönüşür.

- İlginç başka bir kararkter de Wendy'dir. (Oyundaki Maxwell hariç tüm karakterlerin adının W ile başlaması da ayrı bir konu) Wendy'nin elindeki çiçeği bir süre bekledikten sonra yere dikip yakınlarında birilerini öldürürseniz ortaya ikiz kardeşiniz, arkadaşınız, hayaletiniz, Abigail çıkacaktır. Abigail'in bufaloları, köpekleri çatır çatır öldürdüğünü gördüğünüzde şaşırmayın.

Devamı 26.bölümde.
Çağrı T.
19 Ekim 2015 21:25

Gearlar ise robotlardan düşmektedir at robotlar vardır haritada halı desenli yerlere giderseniz onları görebilirsiniz öldürmesi biraz zordur ancak vur kaç yaparak gear düşürebilirsiniz. Bu gearları aynı zamanda buzdolabı yapımındada kullanabilirsiniz.