alexa
Dont Starve
Don’t Starve Steam, son yıllarda tüm dünya genelinde sağladığı milyonlarca kişilik oyuncu kitlesi ile birlikte, bağımsız oyunlar kategorisinde düşünülebilecek gelmiş geçmiş en başarılı oyun olarak nitelendirilmektedir. Don't Starve PC CD Key satin aldiginizda, Steam üzerinden aktif ederek, indirip oynayabilirsiniz.
166
Hayatta Kalma Rehberi Bölüm 3
Ali Can Y.
30 Aralık 2014 17:12
- Eğer yapabiliyorsanız hızlıca kuş kafesi yapın. Yapamazsanız ilk kışı çıkarır çıkmaz yapın. Oyundaki en önemli eşyalardan biridir. İstediğiniz bitkiyi yetiştirmek dışında çok ama çok önemli bir işlevi vardır. Monster meat'leri ateşte pişirdikten sonra kuşa verirseniz size yumurta verir. Yumurtayı da crockpotta pişen yemeklerde "filler" olarak kullanabilirsiniz.
Daha detaylı anlatmam gerekirse önceden kurduğunuz örümcek yuvalarına uğradığınızda ortalama 7-8 monster meat toplarsanız. Bunların üçünü pişirip kuşa yedirirseniz size yumurta verecektir. Crockpota bu 3 yumurtayı ve bir adet monster meat'i eklerseniz meatball yapıp günlük açlığınızı çok rahatça giderebilirsiniz. Meatball yapmanın diğer yolu da tabi ki 1 monster meat ve 3 adet yumurta, berry, mantar, havuç veya herhangi bir sebze karışımı yapmaktır. Kışın sebzeler sınırlı olduğu için 4 monster meat'le hiç bir zarar görmeden karın doyurmak baldır, şekerdir.

Devamı 4.bölümde.
Cevap bulunamadı.