alexa
Dont Starve
Don’t Starve Steam, son yıllarda tüm dünya genelinde sağladığı milyonlarca kişilik oyuncu kitlesi ile birlikte, bağımsız oyunlar kategorisinde düşünülebilecek gelmiş geçmiş en başarılı oyun olarak nitelendirilmektedir. Don't Starve PC CD Key satin aldiginizda, Steam üzerinden aktif ederek, indirip oynayabilirsiniz.
312
Hayatta Kalma Rehberi Bölüm 30 (son bölüm)
Ali Can Y.
30 Aralık 2014 19:19
- Macera modunda amacınız 5 farklı dünyadan sağ kurtulmaktır. Dünyalar arasında geçiş yapmak içinse 4 farklı malzemeyi bulup bunları bir araya getirmeniz gerekmektedir. Bunlar yeryüzünde de gördüğünüz Crack thing, box thing, ring thing ve metal patato thing'tir. Bunları wooden thing'in üzerinde birleştirirseniz sizi farklı bir dünyaya götüecek olan yeni kapı açılacaktır.

- Her dünyanın farklı özellikleri vardır. Sadece kış olan dünya, sadece karanlık olan dünya, sadece yeraltı kurtlarıya seyahat edilebilen dünya gibi.

- Eğer macera modunda ölürseniz oyuna kapıdan girmeden önceki halinizle kaldığınız yerden devam edebilrsiniz.

- Macera modunu bitirebilirseniz ödül olarak Maxwell karakteri açılacaktır.

OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
Mert Fatih A.
4 Ocak 2015 19:14
Taktiklerini dinleyerek 63 gün oyunda kaldım. Diğer arkadşalara da tavsiye ederim
Çağrı T.
19 Ekim 2015 21:22

Taktikler gerçekten güzel böyle deneyimli insanların taktik vermesi güzel oluyor.Ben bu taktikleri okuyarak toplamda 79 gün hayatta kaldım sonra da öldüm tabii ki kar devi beni gelip öldürdü ama bu benim için güzel bir deneyim oldu. Taktikler için teşekkür ederim.Diğer arkadaşların da oynamadan önce bir okumalarını tavsiye ederim.