alexa
Dont Starve
Don’t Starve Steam, son yıllarda tüm dünya genelinde sağladığı milyonlarca kişilik oyuncu kitlesi ile birlikte, bağımsız oyunlar kategorisinde düşünülebilecek gelmiş geçmiş en başarılı oyun olarak nitelendirilmektedir. Don't Starve PC CD Key satin aldiginizda, Steam üzerinden aktif ederek, indirip oynayabilirsiniz.
900
Don’t Starve Yeryüzü Yaratıkları Rehberi (Bölüm 6)
Mert Fatih A.
3 Ocak 2015 16:20

Beefalo

Özellik:Saldırı durumu anında sürü ile saldırgan , normalde pasif.
Nerede Yaşar?:Sürü halinde otluklarda.

Hantal olan bu yaratıklar et deposudur.1 Beefalodan 4 Meat ve 3 Beefalo Hair çıkar.Fakat 1 tanesini öldürmek güçken Sürüyü öldürmek imkansız denebilir.1 sürü yerine Deerclops’u tercih edebilirsiniz.Tek yakaladığınızda doğrayın gitsin.Et deposu Zaten.Ha birde Beefalo Horn düşürür.Bu boynuz hem şapka hemde beefaloları komut vermenizi sağlar fakat beefalo şapkasını yapmazsanız sadece anırırlar.

McTusk (Walruslar)

Özellik:Saldırgan
Nerede Yaşarlar ?: Walrus Camp (İglo)

Aslında bulması biraz zordur.Sadece kışın ortaya çıkarlar.Yanlarında 2-3 buz kurdu vardır.Yenmesi çokta güç değildir.Mini boss mudur tartışılır.Öldürünce Walrus Tusk ve şansa İskoç Şapkası çıkar.Walrus Tusk ile hızlı koşmayı sağlayan bir değnek yapılabilir.

Tallbird:

Nerede Yaşar ?:Kayalık Alanlarda Kuluçkaya Yatar.

Bu güzel 2 metre yaratık aslında tehlikeli.Yuvasına mümkünse yaklaşmamaya çalışın.Ha yumurtasını çalabiliyoruz o ayrı.O yumurtaylada omlet yapıyoruz ohh.Fakat açgözlülüğümüzü saymazsak bu yumurtayı büyütüm kendimize bir yavru Tallbird yapabiliriz.Tallbirdi öldürdüğümüzde 2 adet Meat verir.Uzaktan mini boss gibi gözüken bu yaratık aslında o kadar zor değildir.Fakat zırhsızsanız 50 can götürebilir.Dayanıklılık sorunu yaşar sadece.

Komando Domuz

Nerede Yaşar ?:Belirli bir yeri arkadaşları ile korur.

Bu hayvanat son zamanlarda görüldü.Pekte bir işlevi yok.Domuzun saldırgan , rambo versiyonu.Kışın uykuya yatarlar.Genelde 30-40 arası otun bulunduğu yerde bulunurlar.Ve Gariptirki hep Pig Torch denilen Kızılderililerdeki totem şeklinde saçma sapan direklerin ucunu yakıyorlar.Aman yemek veriyim demeyin.Ben denedim yemeği yiyip kafama yumruk geçirdi.

Çağrı T.
21 Ekim 2015 22:50

Tallbirdleri çok severdim yumurtalarını alır kaçardım bütün gün beni kovalarlardı :D :)