alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
237
5 Kişilikl Yapılabilecek Güzel Combolar
İsmet Buğra Ö.
21 Aralık 2014 02:25
Arkadaşlar 5 kişilik takım oyunuyla yapabilinecek güzel combolar sayabilir misiniz ? benim şu ana kadar bildiğim en iyi combo Lich-Enigma-Kunkka-Tidehunter-Witch Doctor
volkan y.
21 Aralık 2014 12:31
5 kişilik aklıma gelmedi. fakat 2 kişilik kombolarda rhasta-ursa    tiny-cent     tusk-cent  favorim :)
hüseyin s.
21 Aralık 2014 13:02
naix-barat-furi-io-trax taktik basit io traxa bağlanıcak naix ionun ulti ile içine girecek barat charge ile adama kitlenicek furi oraya tp olacak alsana ioda ulti ile oraya gidecek bütün haritayı gezersiniz böyle ama çok sağlam bir iletişiminiz olması lazım bu taktik benim ve arkadaşlarımın taktiğidir böyle oyun kaybetmedik nedeni belli adamlar genelde 2 veya 1vs 5 kalıyor yaşama şansı neredeyse yok 

Mert emir k.
1 Ocak 2015 20:44
Lıfestellar-barat-Pudge-Cm-sven bu 5 lı ıle hep kazanırsınız
eray e.
1 Ocak 2015 20:52
2 li biliyorum sadece o da tiny-cent 
Birkan A.
19 Ocak 2015 16:27
Magnus-Void-Enigma-Tidehunter-Disruptor
Gayet etkili veya Enigma'nın yerine bir Kunkka amcamız olsa daha iyi olur sanırım
Emre T.
20 Ocak 2015 14:18
Spectre-Zeus-Furion-Silencer(Aghanimli)  bu 4lü ultisiyle herkesi ölürür