alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
90
ALCHEMIST
Sergen B.
12 Mart 2015 13:45

Yakın Dövüşçü - Dayanıklı - Sırtlayıcı - Engelleyici

GENEL BAKIŞ

25 + 1.80
11 + 1.20
25 + 1.80
24 - 33
295
1.54

Acid Spray

Hedefine doğru çok tazyikli bir şekilde zehir fışkırtır. Kirlenmiş alana adım atan her düşmanın biriminin zırhı zayıflar ve zamanla hasar alır.


Unstable Concoction

Alchemist, düşmanlarına fırlattığında onları sersemleten ve belirli bir alana hasar veren kararsız bir karışım hazırlar. Karışımı hazırladığı süre uzadıkça, vereceği hasar ve sersemleteceği süre de artar. 5 saniyenin sonunda karışım, verebileceği en fazla hasara ve en uzun sersemletme süresine ulaşır. Ancak 5.5 saniyeden sonra karışım bir hedefe fırlatılmaz ise Alchemist'in elinde patlayacaktır.


Greevil's Greed

Alchemist düşmanlarından fazladan altın sentezler. Her öldürme başına Alchemist sabit bir miktar ve ek bir miktar altın kazanır. Eğer Alchemist 30 saniye içinde başka bir birim öldürürse fazladan Ek Bonus Altın istifi kazanır.


Chemical Rage

Alchemist Ogre'ını kimyasal uyarıyla hiddetlendirir, temel saldırı dolum süresini kısaltır, hareket hızını ve yenilenmeyi arttırır.


Unstable Concoction Throw

Seni havaya uçurmadan önce fırlat onu!BİYOGRAFİ

Kutsal Alşimya bilimi Darkbrew ailesinin geleneğidir. Hiçbir Darkbrew Razzil'in yaratıcılığına, hırsına ve dikkatsizliğine sahip değildir. Fakat yetişkinlik geldiğinde aile ticaretini bir kenara itip Alşimi'ye el attı. Ününe yakışan küstahlıkla Razzil dünyaya tüm bir dağı altına çevireceğini duyurdu. 20 yıllık araştırma, harcama ve hazırlıktan sonra hayret verici bir şekilde başarısız oldu. Kendini ilk bulduğu yer yarattığı geniş çaplı yıkım sebebiyle hapisti. Yine de Razzil başarısızlığı rahatça karşılayacak biri değildi, araştırmasına devam etmek için kaçma fırsatı arıyordu. Yeni hücre arkadaşı azgın bir ogre çıkınca aradığı fırsatı bulduğunu farketti. Ogreyi onu yememesi için ikna ettikten sonra Razzil dikkatlice hapishane taşlarının arasında yetişen küf ve yosunlardan bir tentür hazırlamaya başladı. Bir haftanın sonunda hazır gibi gözüküyordu. Ogre iksiri içtiğinde durdurulamaz bir cinnet geçirerek hücre parmaklıklarını ve hapishane muhafızlarını delip geçerek ikisini de serbest bıraktı. Kendilerini kısa süre sonra şehri çevreleyen ormanda bir yerlerde kaybolmuş buldular. Arkalarında yarattıkları yıkım görülebiliyordu, ancak takip edilmiyorlardı. Toniğin bıraktığı etkiyle ogre huzurlu, mutlu, hatta istekli görünüyordu. Beraber çalışmayı kararlaştıran ikili Razzil’in Alişimik dönüşümünü tekrar denemek için gerekli materyalleri toplamak için yola koyuldular. 
Cevap bulunamadı.