alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
94
ALCHEMIST GENEL BAKIŞ
Sergen B.
25 Mart 2015 11:46

GENEL BAKIŞ

25 + 1.80
11 + 1.20
25 + 1.80
24 - 33
295
1.54

Acid Spray

Hedefine doğru çok tazyikli bir şekilde zehir fışkırtır. Kirlenmiş alana adım atan her düşmanın biriminin zırhı zayıflar ve zamanla hasar alır.


Unstable Concoction

Alchemist, düşmanlarına fırlattığında onları sersemleten ve belirli bir alana hasar veren kararsız bir karışım hazırlar. Karışımı hazırladığı süre uzadıkça, vereceği hasar ve sersemleteceği süre de artar. 5 saniyenin sonunda karışım, verebileceği en fazla hasara ve en uzun sersemletme süresine ulaşır. Ancak 5.5 saniyeden sonra karışım bir hedefe fırlatılmaz ise Alchemist'in elinde patlayacaktır.


Greevil's Greed

Alchemist düşmanlarından fazladan altın sentezler. Her öldürme başına Alchemist sabit bir miktar ve ek bir miktar altın kazanır. Eğer Alchemist 30 saniye içinde başka bir birim öldürürse fazladan Ek Bonus Altın istifi kazanır.


Chemical Rage

Alchemist Ogre'ını kimyasal uyarıyla hiddetlendirir, temel saldırı dolum süresini kısaltır, hareket hızını ve yenilenmeyi arttırır.


Unstable Concoction Throw

Seni havaya uçurmadan önce fırlat onu!

Cevap bulunamadı.