alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
98
ANCIENT APPARITION
Sergen B.
12 Mart 2015 15:55

Menzilli - Destek - Engelleyici

GENEL BAKIŞ

25 + 2.60
20 + 2.20
18 + 1.40
19 - 29
295
1.8

Cold Feet

Düşman birimine zamanla oluşan hasar veren dondurucu bir büyü yapar, fakat düşman birim büyünün yapıldığı yerden uzaklaşırsa etkisi bitebilir. Eğer düşman birim belirtilen menzilden dışarı çıkmazsa, o bölgede sersemler ve 4 saniye boyunca donmuş vaziyette durur.


Ice Vortex

Menzili içerisinde hareket hızını yavaşlatan ve büyü hasarını arttıran bir soğuk enerji girdabı yaratır. 16 saniye sürer.


Chilling Touch

Buz gibi bir rüzgar müttefik kahramanları büyüler, onları belli bir sayıda fiziksel saldırı için fazladan büyüsel hasar vermesini sğalar. Bu sırada saldırı hızları hafiften yavaşlar. Ancient Apparition bu güçlendirmeyi her zaman alır. 30 saniye sürer.


Ice Blast

Savaş alanının herhangi bir yerine işaretleyici fırlatır; hasar veren dolu patlamasının alanını belirlemek için yeniden tetiklenmesi gerekir. İşaretleyici ne kadar uzağa giderse patlama o kadar büyük olur. Patlamanın içinde yakalanan veya buzlu top tarafından dokunulan düşmanlar Frostbitten zayıflatmasıyla etkilenip hasar alır ve sağlık yenilenmesi önlenir. Frostbitten bir birimin sağlığı belirli bir yüzdeden aşağı düşerse düşman anında parçalanacaktır. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.


Release

Ice Blast'ı işaretlenen konumda patlamak üzere serbest bırakır.BİYOGRAFİ

Ancient Apparition Kaldr, zamanın dışından yansıyan bir gölgedir. Evren ile onun sonunun gelmesini bekleyen sonsuz boşluk arasında soğuktan yükselir. Kaldr vardır, Kaldr vardı ve Kaldry olacaktır. Bizim farkettiğimiz bize ne kadar güçlü gözükürse gözüksün, ölümsüz gerçek Kaldr'in sadece küçük bir yankısından ibarettir. Bazıları inanır ki, evren yaşlanıp son anlarına yaklaştıkça ve sonsuzluğun sonu yaklaştıkça Kaldr'in gücü parlayacak ve kudretlenecek, böylece Ancient Apparition daha da gençleşecek ve güçlenecektir. Sahip olduğu buzlar her şeyi durduracak ve silüeti, seyretmek için çok korkunç olan bir ışık yayacak. Artık hayalet olarak kalmayacak! 
Cevap bulunamadı.