alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
89
BANE
Sergen B.
12 Mart 2015 14:59

Menzilli - Engelleyici - Ani Hasar - Destek

GENEL BAKIŞ

22 + 2.10
22 + 2.10
22 + 2.10
33 - 39
315
4.08

Enfeeble

Düşman biriminin fiziksel hasarını düşürerek birimi zayıflatır. 20 saniye sürer.


Brain Sap

Düşman biriminin hayat enerjisini emer, Bane'i iyileştirir ve hasar verir.


Nightmare

Düşman veya dost bir kahramanı uyutur ve süre bazlı hasar verir. Uyuyan birimler saldırıldığında uyanır fakat Nightmare saldıran birime geçer. Uykudaki birim hasar alırsa uyanır.


Fiend's Grip

SÜRELİ - Düşman birimi, 5 saniye süreyle, etkisiz hâle getirilir ve süre bazlı hasar görür. Bu süre içinde maksimum manası üstünden her saniye manası çalınır. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.


Nightmare End

Kendini kabustan uyandır.



BİYOGRAFİ

Tanrılar kabus gördüğünde bunun tek sebebi Bane Elemental'dır. Atropos olarak da bilinen Bane, Tanrıça NycTasha'nın geceyarısı kâbuslarından doğmuştur. Uyku tarafından barındırılamayacak kadar güçlü olan bu dehşet, Nyctasha'nın kâbuslarından fırlamış, ölümsüzlüğünden beslenmiş ve buharsı bedenini onun mürekkepsi kanından çalmıştır. O, korkunun ta kendisidir. Onun sesini duyan ölümlüler, en karanlık sırlarının kulaklarına fısıldandığını hissederler. O, tüm kahramanların kalbinde gizlenmiş korkulara seslenir. Onun durmaksızın akan simsiyah kanı, düşmanlarını kabusa hapseden bir katrandır. Bane'in karşısına çıkan her kahraman, karanlıktan korkması gerektiğini hatırlar. 
Cevap bulunamadı.