alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
99
BEASTMASTER
Sergen B.
12 Mart 2015 13:24

Yakın Dövüşçü - Tetikleyici - Engelleyici - Dayanıklı

GENEL BAKIŞ

16 + 1.90
18 + 1.60
23 + 2.20
37 - 41
310
4.52

Wild Axes

Beastmaster baltalarını uçurarak fırlatır ve tekrar kendine çeker, baltalar yolları boyunca düşman birimleri ve ağaçları keser. Her balta bir düşmana bir kere vurabilir.


Call of the Wild: Hawk

Beastmaster savaş alanını keşfetmek üzere gözcü bir şahin çağırır. Seviye 3 ve sonrasında, şahin 4 saniye sabit durarak görünmez olabilir.


Call of the Wild: Boar

Beastmaster savaş alanına gizlice sokulan, düşmana hareket ve saldırı hızlarını yavaşlatan zehir tükürme yeteneği olan çok güçlü bir domuz çağırır.


Inner Beast

Müttefiklerinin içlerindeki öfkelerini harekete geçirir, pasif olarak saldırı hızlarını arttırır.


Primal Roar

Beastmaster sersemleten sağır edici kükreyişini salıverir ve hedefine doğru etraftaki birimleri iterek kendine bir yol açar. Kükremenin yolundaki bütün birimler hasar alırken itilen birimlerin hareket ve saldırı hızı yavaşlar. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Karroch boyunduruklar altında doğdu. Annesini doğum sırasında kaybetti; Slom'un Deli Kralı'nın nalbantı olan babası ise o beş yaşındayken ezilerek öldürüldü. Karroch bundan sonra kralın büyük hayvanat bahçesinde çalışmaya başladı ve kraliyet sarayının yaratıkları arasında büyüdü: aslanlar, maymunlar, geyikler ve ancak görünce varlığına inanılacak türden az bilinen pek çok hayvan. Yedi yaşına bastığında, bir kâşif hayvanat bahçesine daha önce hiç eşi benzeri olmayan, keşfedilmemiş bir yaratık getirdi. Kralın huzuruna zincirlere vurulduktan sonra getirilen bu yaratık ağzını oynatmadan konuştu. İlk kelimeleri "Özgürlük için yalvarıyorum." idi. Kral bunun karşısında sadece güldü, oradakilere yaratığın sirkte oynatılması için emir verdi. Fakat yaratık bu emre uymayınca Mad Scepter ile çarpıldı ve boyunduruk altına alındı. Aylar geçtikçe, Karroch gizlice hasta ve yaralı olan bu yaratığı besledi ve tedavisi için ilaçlar getirdi, ancak bunlar sadece yaratığın kötü gidişatını yavaşlatmaya yetiyordu. Yaratık, kelimeler kullanmadan çocukla konuşuyor ve bu süre boyunca çocukla yaratık arasındaki bağ gittikçe güçleniyordu. Ta ki onun yaptığı konuşmaları sonlandırana dek; Karroch sarayın hayvanat bahçesindeki diğer tüm hayvanlarla da konuşabildiğini farketti. Bir gece arkadaş olduğu yaratık ölünce, çocuğun kanı beynine sıçradı. Sarayın bahçesindeki tüm hayvanları isyan çıkarmaları için örgütledi ve kafeslerini saray avlusuna açıp fırlatarak onlara öldürme arzusu aşıladı. Deli Kral bu kargaşa sırasında parçalanarak öldürüldü. Bu kaos ortamında, asil bir geyik onu özgürlüğüne kavuşturan çocuğa boyun eğdi. Beastmaster geyiğe binerek, sarayın yüksek duvarlarından sıçrayarak kaçtı. Şimdi büyümüş bir adam olan Karroch the Beastmaster, vahşi canlılarla olan iletişimini hiç koparmadı ve doğanın vahşiliği ile birleşen bir savaşçıya dönüştü. 
Cevap bulunamadı.