alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
121
Bir Kahramanın Gerçekten Neye İhtiyacı Vardır?
Sergen B.
30 Mart 2015 16:04
Bir Kahramanın Gerçekten Neye İhtiyacı Vardır?
Çok fazla seçenek var: Savaş esnasında nasıl daha uzun süre hayatta kalırım? Hangi yetenek düşmanlarımı hezimete uğratır? Bu botlar Divine Rapier ile uyuşuyor mu? En güçlü kahramının bile bir akıl hocasına ihtiyacı vardır—yoldaşlarınızın, Rehberler ve Kahraman Yapılarıyla oyunun ince noktalarını size öğretmelerine izin verin.

Steam Topluluğundaki 'Rehberler' kısmını ziyaret ederek, favori kahramanlarınızın geniş kapsamlı rehberlerini görebilirsiniz. Ayrıca, hangi yeteneklerin seviyesini yükselteceğinizi (ve ne zaman), hangi eşyaların ihtiyaçlarınızı karşılayacağını gösteren oyun içinde kullanılabilen Kahraman Yapılarına abone olabilirsiniz.

Deneyimli kahramanlar için ise, kendi Kahraman Yapınızı burada, Dota2.com sitesinde oluşturun, ardından bu yapıları Steam Topluluğu aracılığıyla arkadaşlarınız ve Dota 2 topluluğu ile paylaşın.
Cevap bulunamadı.