alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
148
BOUNTY HUNTER
Sergen B.
12 Mart 2015 13:58

Yakın Dövüşçü - Sırtlayıcı - Kaçış - Ani Hasar

GENEL BAKIŞ

19 + 1.40
21 + 3.00
17 + 1.80
24 - 38
315
5.94

Shuriken Toss

Bir düşman birimine ölümcül bir shuriken fırlatır, hedefe hasar verir ve kısa süreliğine sersemletir. Shuriken birbirine 900 yarıçapı içinde olan Track kullanılmış birimler arasında seker.


Jinada

Bounty Hunter bir sonraki saldırısına yoğunlaşarak kritik vuruş yapar ve rakibini sakat bırakır.


Shadow Walk

Bounty Hunter görünmez olur ve saldırana veya bir yetenek kullanana kadar birimlerin içlerinden geçebilir. Eğer görünmezliğini saldırı yaparak bozarsa fazladan hasar verir.


Track

Bir düşman kahramanı av olarak beller, Gerçek Görüş verir ve avının etrafındaki müttefiklerin fazladan hareket hızı kazanmalarını sağlar. Eğer hedef ölürse Bounty Hunter ve yakındaki kahramanlar fazladan altın kazanır.BİYOGRAFİ

Ganimet avcısı Gondar’a avlananların onun hakkında anlattığı hikayelerin hangilerinin doğru olduğunu kimse söyleyemez. Onun bir eşya gibi terk edildiğini, iz sürme yeteneğini hayatta kalma mücadelesinde edindiğini fısıldarlar. Bazıları onun bir savaş yetimi olduğunu, büyük Avcı Soruq tarafından alınıp, büyük oyun için karanlık ormanları keşfederken ustasının kılıç yeteneğini öğrendiğini duymuştur. Bazıları da onun bir yankesici ve hırsız loncası tarafından yetiştirilip gizlilik ve iz kaybettirme üzerine eğitilmiş ezik bir sokak veleti olduğuna inanır. Vahşi kırlardaki kamp ateşlerinin çevresinde, avları giderek artan bir korkuyla Gondar’ın işleri hakkındaki dedikoduları konuşur. Vekili kaçıp saklandıktan yıllar sonra zalim Kral Goff’un izini bulup onun kellesiyle asasını kanıt olarak teslim edenin o olduğunu söylerler. Highseat'teki asi kamplarına sızıp, efsanevi hırsız Beyaz Pelerin’i suçları için yargılanmak üzere yakalayanın o olduğunu söylerler. Ve Avcı Soruq’un kariyerini Prens’in değerli savaşçısını öldürmekten mahkum ettirerek bitirenin o olduğunu söylerler. Gondar’ın akıl almaz yeteneğinin hikayeleri herbiri öncekinden daha inanılmaz, herbirinin hedefi öncekinden daha zor olmak üzere uzayıp gider. Avlananlar bilirler ki, doğru bedel karşılığı herkes yakalanabilir. Doğru bir bedel karşılığı en güçlüler bile gölgelerde korkuyu bulabilir. 
Cevap bulunamadı.