alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
100
BRISTLEBACK
Sergen B.
12 Mart 2015 14:12

Yakın Dövüşçü - Dayanıklı - Tetikleyici - Engelleyici

GENEL BAKIŞ

14 + 2.80
17 + 1.80
22 + 2.20
26 - 36
295
3.38

Viscous Nasal Goo

Hedefi sümükle kaplayarak zırhını ve hareket hızını azaltır. Birden çok kullanımı istiflenir ve süreyi yeniler.


Quill Spray

Bristleback'i çevreleyen bir etki alanındaki düşmanlara hasar veren kirpi okları püskürtür. Son 14 saniyede Quill Spray'in vurduğu birimlere her seferinde fazladan hasar verir.


Bristleback

Bristleback arkadan ve yanlardan daha az hasar alır. Eğer Bristleback arkasından 250 hasar alırsa Quill Spray'in mevcut seviyesinden yayar.


Warpath

Bristleback her büyü kullanışında kendini öfkeli hale getirerek hareket hızını ve hasarını arttırır.BİYOGRAFİ

Hiçbir kavgaya sırt çevirmeyen, Rigwarl tanıyabileceğiniz en kavgacı ve huysuz kazıyıcıdır. Sarhoş kalabalıklar tarafından vaftiz edilmiş Bristleback'in yetenekleri, en sonunda fedai arayan bir bar sahibinin gözüne ilişinceye kadar Slom ve Elze arasındaki tüm yol tavernalarında kavga etmiştir. Birazcık biraya, borçları toplamak, suküneti sağlamak ve ara sıra bir iki bacak (yada talihsiz bir ağcıl olması durumunda 5 bacak) kırma görevlerini yerine getirir. Bir eğlence gecesinin ardından sonunda kenine layik bir rakip ile karşılaşır. Kuzeyin yabanlarından gelmiş borçları birikmiş sarhoş bir herif tarafından “Sivri dişleriniz benim asabımı bozdu bayım!” sözünü duyar. Akabinde olacak savaş asırların savaşıdır. Birkaç savaşçı atlar, kırılmadık sandalye kalmaz en sonunda imkansız gerçekleşir: borç ödenmemiştir. Takip eden haftalarda, Bristleback'in yaraları iyileşir dikenleri yeniden çıkar fakat bir fedai'nin kıraln gururu kolay kolay iyileşmez. Borcu kendi cebinden öder ve öcünü almak üzere kuzeylinin peşine düşer. Ve daha önce yapmadığı bir şeyi yapar: kendini gerçekten eğitir ve daha önce kendisi hakkında farkına varmadığı bazı şeylerin farkına varır. Dikenlerini kastığında yüzünde bir gülümseme oluşur. Savaşta sırtını dönmek gerçekten de esas şey olabilir. 
Cevap bulunamadı.