alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
84
BROODMOTHER
Sergen B.
12 Mart 2015 15:25

Yakın Dövüşçü - İttirici - Sırtlayıcı - Kaçış

GENEL BAKIŞ

18 + 2.00
18 + 2.20
17 + 2.50
26 - 32
295
2.52

Spawn Spiderlings

Broodmother yumurtasını düşman birimine zerk ederek hasar verir. Eğer hedef bu etkinin altındayken öldürülürse yavru örümcekler oluşur.


Spin Web

Broodmother'i görünmez yapan bir ağ örer, bu ağ pasif olarak hareket hızını arttırır, özgür hareket verir ve bu ağ civarında Broodmother'in yenilenmesini arttırır. Spin Web şarjları 40 saniyede bir yenilenir. Eğer hasar alınırsa özgür hareket devre dışı kalır ve hareket hızı 6 saniye yarılanır. Spin Web bir ağa değdiği sürece her yerde kullanılabilir. Ağların vadesi asla dolmaz ve elle yok edilebilirler. Eğer maksimum ağ sayısı aşılırsa en eski ağ yok olur.


Incapacitating Bite

Broodmother'ın zehri düşman birimlerini sakatlar, saldırılarının yavaşlatmasını ve etkilenen birimin ıskalama şansını arttırmasını sağlar. Incapacitating Bite bir Eşsiz Saldırı Eklentisidir ve diğer Eşsiz Saldırı Eklentileri ile birleştirilemez.


Insatiable Hunger

Kana olan şiddetli arzusu Broodmother'ın saldırı hasarını arttırır ve saldırılarına can çalma özelliği ekler.BİYOGRAFİ

Asırlar boyunca, Black Arachnia the Broodmother, Kaldera için yanan Pyrotheos Dağı'nın altındaki karanlık lav tüplerinde gizlendi, milyonlarca örümcek yavrusunu, onları yeni üstlerindeki geniş dünyada avlanmaya göndermeden önce güven içinde yetiştirdi. Daha sonraki çağlarda Vizier of Greed, Ptholopthales servetinin çekiciliğine kapılarak tüm yağmacıların örümceklerin avlandığı geçitlerden sağ çıkması gerekeceğini bildiğinden, ölü volkanın yamaçlarına ziguratını inşa etti. Karşılıklı barış içinde geçen bin yıldan sonra, Black Arachnia, kendini sürekli akın yapan yankesici ve ayak takımı cesur şövalye ve genç soylular -hepsi oldukça leziz gözüküyordu- tarafından kuşatılmış buldu. Fakat onların varlıkları masum çocukları için daha az güvenilir bir büyüme ortamı oluşturmaya başlıyordu. Davetsiz misafirlerden bıkkın bir halde, Ptholopthales'e bir ziyarette bulundu; ortak bir çözümü tartışmaya gönülsüz olduğunu kanıtladığında, Vizier'i ağlarına doladı ve doğumgünü ziyafetinin baş köşesine koymak için kenara ayırdı. Ne yazık ki göz alıcı Zigurat'ın başında bir efendisinin olmaması, yeni bir nesil davetsiz misafirlerin önünü açtı. Yeni doğan çocuklarından teki sakar bir maceracı tarafından çiğnendiğinde, ipek ağdan oluşan sabrının sonuna ulaşmıştı. Broodmother yüzeye yöneldi ve olası her işgalciye ulaşmak ve onları ortadan kaldırmaya dair amacını deklare etti. Gerekirse son kahramana ölene, çocuklarının yaşadığı ortamın eski o biricik güvenli ve bütün örümcek yuvası haline geri döndüğünden emin olana kadar.

Cevap bulunamadı.