alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
186
CENTAUR WARRUNNER
Sergen B.
12 Mart 2015 14:07

GENEL BAKIŞ

15 + 1.60
15 + 2.00
23 + 3.80
32 - 34
300
3.1

Hoof Stomp

Yere vurur, civardaki tüm düşman birimlerine hasar vererek sersemletir.


Double Edge

Centaur yakın dövüş menzili dahilinde güçlü bir darbe savurur, kendisi ve hedefinin etrafında iki tarafında da etkilendiği ufak çapta bir hasar oluşturur. Centaur, Double Edge sonucu oluşan hasardan dolayı ölmez.


Return

Centaur hızlı bir şekilde her saldırıyı karşılar ve Centaur'un kuvvetinin belli bir yüzdesine göre saldırana hasar verir.


Stampede

Centaur kendisi ve bütün dostlarıyla birlikte maksimum hıza ulaşarak ve önlerine çıkan bütün düşman birimlerini yavaşlatarak hücum eder. Her düşman çiğnendikten sonra bir defaya mahsus olarak Warrunner'ın kuvveti oranında hasar alır.BİYOGRAFİ

Centaur'un yürüdüğü yollar savaş malubu cesetlerle kaplı olduğu söylenir. Doğrusunu söylemek gerekirse Warrunner'ın savaş yolu gayet uzun olmuştur. Diğerleri genellikle dört ayaklı Druud kabilesinin basit vahşi yaratıklar olduğu yanılgısına düşerler. Dillerinin yazılı formu, resimsel gelenekleri, belirli bir yapıda müzik ve din anlayışları yoktur. Centaurlar için savaşmak, düşünceninin en iyi şekilde açığa çıkarılması ve kendine ifade etmenin en üst biçimidir. Öldürmek bir sanatsa Bradwarden the Warrunner en büyük sanatçılardan biri sayılabilir. Centaur kabilelerinin toplanıp gladyatörluk turnuvaları düzenlediği Omexe'in eski arenalarında Warrunner ezici üstünlüğünü kanıtlamıştır. Ünü yayıldıkca bu muhteşem centauru çok uzaklardan bile meraklılar iş üzerinde görmeye gelmiştirler. Arenaya herzaman ilk girip son çıkan, kana bulanmış baltasının fışkırttığı her düşman kanından bir başyapıt yaratmıştı. Kanın çelik üzerinden akışı, ölüm zemininin farklı yerlerine dağılması adeta şiir gibiydi. İsminin arenada yankılanıp, türünün rakipsiz bir şampiyonu olarak adledilene kadar Warrunner savaşcı üstüne savaşçı yenmişti. Omexe'in ihtişamlı kemeri gövdesine bağlandığında, bu zafer beraberinde boşluğu da getirmişti. Amaçsız bir savaşçı ne işe yarardı? Muhteşem centaur Omexe'den yeni bir amaç ile dört nala uzaklaştı. Soydaşlarına göre Warrunner arenalarına gelen en büyük savaşçıydı. Warrunner ise gelmiş geçmiş en büyük savaşçı olduğunu tüm dünyaya kanıtlama niyetindeydi. 
Cevap bulunamadı.