alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
101
CHEN
Sergen B.
12 Mart 2015 14:04

Menzilli - Destek - Ormancı - İttirici

GENEL BAKIŞ

21 + 2.80
15 + 2.10
20 + 1.50
22 - 32
300
1.1

Penitence

Bir düşman birimini daha yavaş hareket etmek ve daha fazla hasar almak zorunda bırakır.


Test of Faith

Düşmanına rastgele bir hasar vererek inancını sınar.


Test of Faith

Dost bir birimi üsse ışınlar. Yaratıklar hemen, kahramanlar ise biraz bekledikten sonra ışınlanır. Eğer Chen üzerinde kullanılırsa, Holy Persuasion aracılığıyla kontrol edilen bütün birimler Chen'e biraz bekledikten sonra ışınlanır.


Holy Persuasion

Bir düşman yaratığın veya tarafsız yaratığın kontrolünü ele geçirir ve onlara fazladan sağlık bahşeder. Aghanim's Scepter ile geliştirildiğinde Chen'in Ancient yaratıkları kontrol edebilmesini sağlar. Kontrol edilebilecek Ancient yaratık sayısı Hand of God'un seviyesine bağlıdır.


Hand of God

Chen'in kontrolü altındaki tüm yaratıklarını ve haritadaki tüm dost birimleri iyileştirir. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Tanrının unuttuğu Hazhadal Bozkırlarında doğan Chen, çölün sıcağı içinde varolmaya çalışan kanun kaçağı kabileler arasında belirli bir yaşa kadar büyüdü. Chen’in milleti hayvan gütmenin antik yollarını kullanarak, yılda iki kere yağan yağmurların birikmesi için kumu eritip camdan tüpler yapan bir ejderha ırkının bodur bir türü olan çetin çöl locuthilerini ehileştirmişlerdi. Sürekli açlığın ve susuzluğun pençesinde, tüm komşuları ile kavga dövüş halinde olan Chen’in kabilesi bir hata yaptı; önemli bir günde yanlış karavana pusu düzenledi. Süregelen vahşi çatışmada Chen’in kabilesi sayıca azalmıştı. Fold'un zırhlı şövalyeleri saldıran ve dalgalar arasında kalan esir Lacuthi'yi hemencecik öldürüverdi. Ejderhanın ölümünü kablie bireylerininki takip etti. Chen ise çabaladı, kılıcını savurdu, tırmaladı ve sonunda mahvoldu, en azından denedi. Yenilmiş bir hâlde, dizlerinin üzerinde, boynunu kılıca doğru uzatarak, utanç içinde ölümüyle yüzleşti. Chen’in gün gibi açık cesaretinden etkilenen celladı kılıcını indirdi. Kılıçtan geçirilmek yerine, Chen’e bir tercih sunuldu: ölüm ya da tövbe. Chen gaddarca bir hareket ile inancı seçti. Fold'a katıldı ve zırhını her seferinde uğursuz bir tövbe ile kazandı. Şimdi ise dönüşümün bir fanatizmi ve hayvan kontrolünün en tepe noktasında olan güçleri ile, onlara son bir ödül vermek için inanmayanların peşinde. 
Cevap bulunamadı.