alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
70
CLOCKWERK
Sergen B.
12 Mart 2015 13:27

Yakın Dövüşçü - Tetikleyici - Dayanıklı

GENEL BAKIŞ

17 + 1.30
13 + 2.30
24 + 2.70
31 - 33
315
1.82

Battery Assault

Yakınlardaki düşman birimlerine rastgele güçlü şarapneller atar, küçük büyüsel hasar yaratır ve kısa süreliğine sersemletir.


Power Cogs

Clockwerk'ün etrafında yakındaki birimleri hapseden akım yüklü dişliler belirir. Kapanın dışındaki düşmanlar bir dişliye dokunurlarsa geriye tepilerek sağlık ve mana kaybederler. Bir dişlinin gücü akım verdikten sonra biter. Dişliler düşman saldırıları ile yok edilebilir, Clockwerk ise onları tek bir saldırıda yok edebilir.


Rocket Flare

Düştüğü alanda patlayan bir işaret fişeği ateşler, düşmanlara hasar verir ve 10 saniyeliğine görüş sağlar.


Hookshot

Hedeflenen bölgeye bir kanca fırlatır. Kanca bir birime takılırsa Clockwerk o hedefe doğru uçar, yanına geldiğinde de birimi sersemleterek hasar verir. Geçtiği yol boyunca çarptığı düşmanlara da aynı etkiyi gösterir. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Rattletrap, Sniper ve Tinker ile aynı yaygın soydan gelmektedir. Çoğu Meraklı Halk üyesi gibi o da, ufak tefek bir bedene sahip olmasını, zekâsını ve alet edevatlarını kullanarak telafi etmiştir. Bir saatçinin torunu olan Rattletrap, savaş dağlardan inmeden ve köyleri böyle masum bir uğraşıdan mahrum bırakmadan çok önce bir zanaatkarın yanında çıraklık yapmıştır. Atalarının köyü yakılıp yıkılmak üzereyken ölüm döşeğindeki babası ona “Artık yeni zanaatın savaştır evlat” demiştir. Alet edevatlarını ayıplayan bir zanaatkar zavallı biridir, Rattletrap asla bahaneler uyduranlardan biri olmamıştır. Köyünün yıkıntıları arasında babasını toprağa verdikten sonra, kendisini herhangi bir dünyanın görüp görebileceği en muhteşem savaş mekanizmasına dönüştürmeye koyulmuştur. Bir daha asla hazırlıksız yakalanmamaya yemin etmiş, yeteneklerini başka toprakların şövalyelerinin yanında tenekeden kalacağı güçlü Clockwerk zırhını oluşturmak için kullanmıştır. Şimdi Rattletrap aletleriyle birlikte hayatta: Etkili pusma ve yok etme yetenekleri olan, ufak tefek fakat ölümcül bir savaşçı. Birer ölüm makinesi olan mekanizmaları yeni bir savaş çağı başlatıyor. Zaman ne zamanı? Clockwerk zamanı! 
Cevap bulunamadı.