alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
91
CRYSTAL MAIDEN
Sergen B.
12 Mart 2015 13:18

Menzilli - Destek - Engelleyici - Ani Hasar - Kulvar Desteği

GENEL BAKIŞ

16 + 2.90
16 + 1.60
16 + 1.70
19 - 25
280
1.24

Crystal Nova

Belirlenen alandaki düşman hareketini ve saldırı hızını yavaşlatan, hasar verebilen bir buz patlaması.


Frostbite

Düşman birimini buzun içine hapseder, düşmana her yarım saniye 50 hasar verdiği gibi onun saldırı yapmasını ve hareket etmesini de imkansız kılar. Seviye 6 ya da daha az olan yaratıklarda 10 saniye sürer.


Arcane Aura

Haritadaki bütün dost birimlerin fazladan mana yenilemesini sağlar. Crystal Maiden'a iki katı fazla mana yenilemesi verir.


Freezing Field

SÜRELİ - Crystal Maiden'ın etrafında, düşmanları yavaşlatan ve yüksek hasar veren rastgele buz patlamaları yaratır. 10 saniye sürer. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Ilıman bir krallıkta dünyaya gelen ve ablası Lina ile beraber yetişen Crystal Maiden Rylai, büyüdükçe içindeki buz yöneliminin çevresindekiler için tehlike yarattığının farkına vardı. Dinlenmek için durduğunda su kaynakları ve nehirler kısa bir sürede donuyordu; olgunlaşan meyveler buz tutuyor ve meyve bahçeleri buzdan birer labirente dönüşüp kuruyordu. Çileden çıkan ailesi Lina'yı ekvatora gönderirken; Rylai kendisini Icewrack'in buzlu kuzey krallığına sürgün edilmiş olarak buldu. Burada, Blueheart Glacier'de inzivaya çekilmiş bir buz büyücüsü tarafından eğitime alındı. Uzun çalışmaları sonrasında büyücü onun münzevi eğitimi için hazır olduğunu söyledi ve ona kendi yerini verdi. Buzulun içinde bin yıllık bir kış uykusuna yatan Rylai'nin Frozen Arts ustalığı giderek daha da arttı ve bu konudaki bilgisi ve ustalığı emsalsizleşti.

Cevap bulunamadı.