alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
134
DAZZLE
Sergen B.
12 Mart 2015 15:38

Menzilli - Destek - Kulvar Desteği

GENEL BAKIŞ

27 + 3.40
21 + 1.70
16 + 1.85
14 - 32
305
1.94

Poison Touch

Düşmana zehirli bir büyü yaparak yavaşlamasına ve zamanla hasar almasına neden olur. Seviye 1 - Hedefi 3 saniye boyunca 33% yavaşlatır Seviye 2 - Hedefi 2 saniye boyunca 33% yavaşlatır, ardından 1 saniye boyunca 66% yavaşlatır. Seviye 3 - Hedefi sırasıyla 1'er saniye boyunca 33%, 66% ve 100% yavaşlatır. Seviye 4 - Hedefi 1 saniye boyunca 33% yavaşlatır, ardından 1 saniye boyunca 66% yavaşlatır, ardından hedefi 1 saniye sersemletir.


Shallow Grave

Shallow Grave ile kutsanan bir dost, ölüme ne kadar yakın olursa olsun onun koruması altındayken asla ölmez.


Shadow Wave

Sends out a bolt of power that arcs between allies, healing them while damaging any units standing nearby. Dazzle is always healed by Shadow Wave.


Weave

Zaman içinde hedef bölgedeki dost kahramanların zırhını yükselten ve düşman kahramanların zırhını azaltan bir güçlendirme uygular. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Dezun Birliği’nin her genç rahibi gölge rahip olabilmek için bir dizi ayini tamamlamalıdır. Son ayin olan Gölgeler Ayini; çoğu ziyaretçinin geri dönmediği, dönenlerden bazılarının da delirdiği, bazılarının ise garip kabiliyetler edindiği ancak her gidenin orada yaşadıklarından dolayı değiştiği, öngörülemeyen bir bölge olan Nothl Diyarı’na yapılan azap dolu bir yolculuktur. Aydınlanma ihtiyacıyla güdülen Dazzle, kabilesinde bu kutsal ayini talep edenlerin en genciydi. Başlangıçta birlik, onun genç oluşunu bahane ederek reddetse de Dazzle kolay pes edecek biri değildi. Bu inatçı rahipte bir şeyler sezen yaşlılar geri adım attı. Dazzle, kutsal iksirden içti ve kabilenin geri kalanı etrafında dans ederken ateşin başına oturdu. Nothl Diyarı’nın ruhani boyutunda ışığın ve karanlığın özellikleri terstir. Bizim gözümüze güzel görünen muhteşem iyileştirici ışığı aslında sinsi bir kötülüktür ve en karanlık eylemler göz kamaştırıcı bir parlaklık ile gerçekleştirilir. Yaşlıların öngörüsü isabetliydi; Dazzle kabilesine daha önce kimsenin görmediği yok etme güçlerinin yanında iyileştirici güçlere de sahip bir gölge rahip olarak geri döndü. Şimdi güçlerini düşmanları ile savaşmak ve dostlarına yardım etmek için kullanıyor. 
Cevap bulunamadı.