alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
101
DOOM
Sergen B.
12 Mart 2015 15:19

Yakın Dövüşçü - Dayanıklı - Sırtlayıcı - Ani Hasar

GENEL BAKIŞ

13 + 2.10
11 + 0.90
26 + 3.20
27 - 43
290
0.54

Devour

Bir düşman veya tarafsız yaratığı tüketir ve sahip olduğu tüm özel yeteneklerini ele geçirir.


Scorched Earth

Yakındaki toprağı ateşe verir, sağlık yenilenmesini ve hareket hızını arttırır. Ateşin içinde hareket eden düşmanlar hasar alır.


LVL? Death

Düşman kahramanın ruhunu yakar, belirli bir sabit hasar verip kısa bir süre sersemletir. Eğer hedef kahramanın seviyesi Kahraman Seviye Çarpanıyla çarpılabiliyorsa veya 25 levelse düşman maksimum canının 20%'si kadar ek hasar alır.


Doom

Düşman kahramanı lanetleyerek büyü yapması, eşyalarını kullanmasını engeller ve zamanla hasar verir. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Yakan ama harcanmayan, yiyen ancak asla doymayan, öldüren ama yargılanmayan Lucifer, kendisine karşı gelen herkesi cehenneme yollar. Ruhları alevli kılıcının ucunda taşır, o Düşmüş Olan'dır. Işığın ardındaki diyarda bir zamanlar şerefli bir general iken saygısızlıkla suçlandı ve sürüldü, fakat o boyun eğmezdi. Vashundol'un ulu çanında ismi altı kere yankılandı. Altmış altı kere kanatları dağlandı, sadece dumanlı kökleri kaldı. Kanatları olmadan kendini ışıkta tutan bağlardan sıyrılıverdi ve yeryüzüne, çöldeki bir kratere düştü. Şimdi merhametsizce, herhangi bir güdüsü olmadan saldırıyor. Kaçınılmaz isteklerle kamçılanan, hayal edilemeyen marifetlerle çarpıtılan Doom Bringer, gittiği her yere kendi cehennemini götürüyor. Son karşı çıkana dek... Er ya da geç, dünya onun olacak.
Cevap bulunamadı.