alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
91
Dota 2 - ABADDON
Barış S.
28 Mart 2015 16:26

GENEL BAKIŞ

21 + 2.00
17 + 1.50
23 + 2.70
32 - 42
310
1.38

Mist Coil

Abaddon kendi sağlığının bir kısmı karşılığında düşman birime hasar veren ya da dost birimi iyileştiren bir ölüm halkası çıkarır.


Aphotic Shield

Dost birimin çevresine karanlık enerjileri çağırarak tükenmeden önce bir miktar hasarı soğuran bir kalkan yaratır. Kalkan yok edildiğinde patlar ve çevresindeki alanda soğurduğu miktarda hasar yaratır. Belirli bazı zayıflatmaları kaldırır ve kullanıldığında sersemletir.


Curse of Avernus

Abaddon düşmana her saldırıda dondurucu bir lanetle vurur, yavaşlatılan düşmana saldıran tüm birimlerin sınırlı bir süre için hareket ve saldırı hızı kazanmasını sağlar.


Borrowed Time

Aktifken verilen bütün hasarlar sana zarar vermek yerine seni iyileştirir. Ayrıca çoğu zayıflatma silinir. Eğer yetenek dolum süresinde değilse sağlık puanın 400 altına düştüğünde kendiliğinden aktive olur. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.


Cevap bulunamadı.