alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
204
Dota 2 - ANCIENT APPARITION
Barış S.
28 Mart 2015 18:00

GENEL BAKIŞ

25 + 2.60
20 + 2.20
18 + 1.40
19 - 29
295
1.8

Cold Feet

Düşman birimine zamanla oluşan hasar veren dondurucu bir büyü yapar, fakat düşman birim büyünün yapıldığı yerden uzaklaşırsa etkisi bitebilir. Eğer düşman birim belirtilen menzilden dışarı çıkmazsa, o bölgede sersemler ve 4 saniye boyunca donmuş vaziyette durur.


Ice Vortex

Menzili içerisinde hareket hızını yavaşlatan ve büyü hasarını arttıran bir soğuk enerji girdabı yaratır. 16 saniye sürer.


Chilling Touch

Buz gibi bir rüzgar müttefik kahramanları büyüler, onları belli bir sayıda fiziksel saldırı için fazladan büyüsel hasar vermesini sğalar. Bu sırada saldırı hızları hafiften yavaşlar. Ancient Apparition bu güçlendirmeyi her zaman alır. 30 saniye sürer.


Ice Blast

Savaş alanının herhangi bir yerine işaretleyici fırlatır; hasar veren dolu patlamasının alanını belirlemek için yeniden tetiklenmesi gerekir. İşaretleyici ne kadar uzağa giderse patlama o kadar büyük olur. Patlamanın içinde yakalanan veya buzlu top tarafından dokunulan düşmanlar Frostbitten zayıflatmasıyla etkilenip hasar alır ve sağlık yenilenmesi önlenir. Frostbitten bir birimin sağlığı belirli bir yüzdeden aşağı düşerse düşman anında parçalanacaktır. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.


Release

Ice Blast'ı işaretlenen konumda patlamak üzere serbest bırakır.Mehmet G.
30 Mart 2015 10:23
Oyuna Yeni Başlayanlar Bu Hero İle Oynamalı Kolay Bir Herodur